Chardonna

Chardonna


Chardonna käsitöö
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
MinustVanus: Muutuv suurus
Elukoht: Viljandimaa
Tähtkuju: vähkkõige rohkem meeldib õmmelda,aga ka kududa ja heegeldada-oleneb tujust. uus armastus on kirivöö.

Meeldib/Ei meeldi

meeldib:
päike, kevad, beebid, jäätis, roosa ja heleroheline värv, nukud, naeratus, õmblemine, Karupoeg Puhh, Hello Kitty, kodu

ei meeldi:
õelus, kadedus, vihastamine,õiendamine, solvamine


Arhiiv

Viimased postitused
Detsember 2011
November 2011
September 2011
Juuli 2011
Juuni 2011
Mai 2011
Aprill 2011
Märts 2011
Veebruar 2011
Jaanuar 2011
Detsember 2010
November 2010
Oktoober 2010
September 2010
August 2010
Juuli 2010
Juuni 2010
Mai 2010
Aprill 2010
Märts 2010
Veebruar 2010
Detsember 2009
November 2009
Oktoober 2009
September 2009
August 2009
Juuli 2009
Mai 2009
Aprill 2009
Märts 2009


#Lemmiklingid#


karnaluks

Hammond

toredad-mustrid

Margiti käsitööd

KristiV

heegeldised

Ally30_pusimised

Triinu tegemised

Katzu blog

pitsilised sokid

Tsunaami

Mummukad

tikkimiseks pildid

Sutsukese lapitehnika

KreekaPähkli õmblustööd

MIMMI MESIMUMM

Vahvad lihtsad beebipapud

Koostegemised:......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
30 Aprill 2009
Täna poisil koolis nõidade pidu ja oli kostüümi vaja. Õmblesin siis talle võluri mütsi ja keebi. Ämblik on lõngapallist ja jalad lihtsalt heegeldatud kett. Silmad paberist kleebitud. Võibolla lendavad esimese tuulega minema aga hetkel paremat materjali kodus polnud. Sisse kinnitatud puupulgad, et ikka püsti hoiaks.Ja siis panen ka paar lapitekki ,mis kunagi tehtud. Esimene pigem voodikate. tehtud tegelikult suuremale voodile ,aga üldmulje ehk arusaadav.


ja teise tegin poisile ,kui ta alles pisike oli.


TOREDAT VOLBRIÖÖD KÕIGILE!!!

29 Aprill 2009
Kuigi väljas on ilusad ilmad ja eriti toas olla ei raatsi on siiski valminud mõned asjad. Kõigepealt kardinad poja tuppa. Väga lihtsad- kaks kangast: õuntega käristasin pikku pooleks ja kollase neljaks. Kahe kollase riba vahele õmblesin overlokiga õuntega kanga, teppisin pealt ära, palistused ja üles kardinapael. Ja täitsa kenad tulid.


siis veel ühed dressid barbiele. Lukk on ees avatav! Karnaluksis oli lausa nii lühikest avatavat lukku müügil.


Ja siis tegin tütrele kevadeks mütsi. Aga see läks nässu mis nässu. Esiteks õmblused lokivad, teiseks jäi kukal liiga paljas ja eest kippus silmadele vajuma. Lõike tegin ise ja ei mõelnud asja korralikult läbi. Kiiruga tegin,kuna tahtsin enne valmis saada,kui laps ärkab. Ega siis eriti õmmelda ei saa. Tema tahab ju ka õmblusmasina jalga uurida ja juhtmetest sikutada ja emme sülle ka ronida.


Ja veel üks pinal. Poeg kurtis , et asjad ei mahu enam pinalisse ära. Ma siis õhtul umbes poole tunniga vuristasin teksariidest uue. voodri lõikasin natuke suurema ja kantisin sellega serva ära. Ja lukk siis lihtsalt külge. Millalgi lubasin talle sinna peale ka automultika auto õmmelda,kui poest sellise embleemi leian. Hetkel siis selline lihtne ja kaunistusteta.24 Aprill 2009
Täna tegin ühe triibulise t-särgi veel sõbranna pojale. Ootel on veel paar t-särki ja püksid enda pojale. Üritan need homme valmis saada,kuigi tundub, et ilus ilm pigem toast ära kutsub.

23 Aprill 2009
Täna tegin sõbranna pojale mõned riided-kaks t-särki ja siis lühikesed püksid. Hea lasteaias toas olla või siis suvel õues. Lõiked pärinevad eelmisest Ottobrest. Pildid riiete peal on käsitööpoest kunagi ostetud . Triikarauaga on peale kleebitud ja jääb selline kummine. Väga vahvad ja lihtsalt peale pandavad. Neid peaks kohe hulgim juurde muretsema.


21 Aprill 2009
Täna valmis poekott emale. Ma kahjuks küll emadepäeva projektiga ei liitunud,kuna avastasin selle liiga hilja,kuid see ei keela ju ikkagi midagi valmistada.
Läbipaistva riide teppisin mööda mustrijoont läbi, et tugevam oleks ja paigal püsiks. Kaks lukuga taskut-üks taga ja üks sees. Pealt lukuga.
18 Aprill 2009
Jagaksin oma emotsioone,mis tabab kindlasti kõiki käsitööarmastajaid, kes esimest korda Karnaluksi satuvad. Sisse astudes ei teadnud kuhu poole joosta. Nii suur ja milline valik! Kaks tundi läks linnutiivul ja pooled asjad jäid ikka vaatamata. Halastasin oma mehele,kes magava lapsega eemal tüdinud näoga ootas. Koli või Tallinna selle poe pärast. No pole ka ime, et ma nii vaimustusse sattusin-kodukohas on sobiva niidigi leidmisega raskusi kui kiirelt vaja läheb. Oleks mida kõike veel osta tahtnud aga võtsin kõige vajalikuma seekord. Järgmine kord varun kohe pool päeva Karnaluksi jaoks. ja ega netist enam tellida ei taha,kui samad asjad seal pool kallimad.
Peale selle ostsin veel kudumisraamatu soodukaga-49 krooni- ja uue triikraua ka. Loodan, et peab ikka vastu. Võrreldes eelmise triikrauga on triikimine nüüd lausa lust ja lillepidu.
Mõned asjad on vist pildilt puudu ka,kuna leidsid kasutust juba.

16 Aprill 2009
Jälle siin mõned barbie riided mis ma väikesele sugulasele sünnipäevaks teen.
Mantel

pluus heegeldatud lillega ja teksaseelik millel kuldne kant ning heegeldatud kotike

valged püksid

teksad

seelik

lühikesed püksid ja särk

2 öösärki


retuusid

peokleit roosiga

keep

mõned asjad on veel pooleli. Ideesid on nii palju, et ei lõpegi vist otsa Usun et iga väike tüdruk rõõmustab nukuriiete üle ja mida rohkem seda uhkem nii et lasen muudkui edasi. Vähemalt niikaua kuni tahmist on. Vahepeal üritan ka teisi asju lõpetada.

12 Aprill 2009
Kappide koristamise käigus leidsin mõned vanemad asjad,mida ka siia mõtlesin panna. Kõigepealt üks pluus. Seljas pilti teha ei saa,kuna mõned titekilod tuleks maha saada, et pluus uuesti selga läheks. Peangi vist selle pluusi külmkapi uksele riputama, äkki jääb siis mõni kohuke kapist võtmata.Ja siin ühed kümme aastat tagasi koolis tehtud pajalapid. Nii kahju, et ma ei mäleta kuidas neid tehti. kuigi tol ajal sai neid palju valmistatud. Mu mälu on selline, et kui tükk aega ei tee,unustan ära. Vahest leian mõne kudumis-või heegeldustöö ja ei jõua ära imestada, kuidas see tehtud on. Blond noh. Kui keegi on teinud selliseid pajalappe või on kusagil õpetus,siis andke teada-värskendaks heameelega oma mälu. Mingitest ringidest koosnes,seda ma tean. Kui nüüd väga uurida,äkki mõtlen välja,aga kindel pole.Võibolla panen veel mõne varem tehtud asja üles. Kui leian midagi näitamisväärset.

11 Aprill 2009
Mina jälle nukuriiete lainel. Nimelt on mehe õetütrel sünnipäev tulemas ja otsustasin sel puhul ta barbie garderoobi täiendada. Riided plaanin veel juurde teha. Oleks vaid seda aega rohkem. Päev läheb niiiiiiiiii ruttu mööda. Alustasin ka kevadist suurpuhastust ja päris "tore" on praeguses seisus tube vaadata-päev otsa koristanud kuid asjad ikka pilla-palla. Lihtsalt ei jõudnud kõike valmis. Mina pean ju aeg ajalt asju ka ühest kohast teise tõstma ja nii mu kapitaalne koristamine kestabki mitu päeva. Ja appi ei saa ju kedagi paluda,kuna teised panevad asjad ju valesse kohta. Nii mul ongi mitu rauda korraga tules-koristamine, nukuriided, kardinaid õmblen ja ühte asja koon ka veel. Beebi ka üritab igal pool "abiks" olla ja asju ikka oma käe järgi sättida. Nii ma pean neid asju vahepeal tema suust päästmas käima ja nii see aeg läheb. Aga tore on. Nii mõnus on siin kodus beebiga kahekesi sehkendada, näputööd teha, koristada. Ja uneajast siis ka korraks arvutisse tulla.


Hõbedase kleidi roosa lille õpetuse leidsin Triinu blogist. Nii ilus lill ja kerge teha, et ma hakkan neid vist igale poole panema. Hästi suur aitäh sellise hea õpetuse eest!!!!
Musta/punasega kleidile heegeldasin lillekesed. Kahjuks on see pilt suht kehvake tulnud. Päriselt näeb see ilusam välha. Seelikuosa pigem bordoopunane ja siis lillekesed helepunased täiendamas ülemist punast kanti. võibolla panen lillekesi juurde. Eks paistab.

Asju mida teha tahaks on veel niiiiii palju. Pea on täis igasugu mõtteid ja ideesid. Ehk saavad osadki teoks. Aga nüüd magama. Niigi seda uneaega napib.

07 Aprill 2009
Nokitsesin siin barbiele kleidikese. Skeem pärineb siit .


04 Aprill 2009
Kui juba vanemate tööde näitamiseks läks,siis panen siia üles ka ühe beebiteki,mis ka umbes 5 aastat tagasi tehtud. Kunagi olin suur lapitööfänn. Umbes 14 aastaselt sai isegi lapiringis käidud,kus olin kõige noorem. Aga ma tundsin end seal hästi. See ring tegutseb siiani,aga kahjuks olen kolinud ja ei saa nendega enam koos tegutseda. Nüüd on lapitöö ka veidike tahaplaanile jäänud,kuid mul käivadki asjad hooti. Kindlasti kunagi avastan lapid uuesti ja muudkui teen ühe asja teise järel.

Ja siis üks mitu aastat tagasi tehtud kaltsunukk kombekaga,mille omaarust tegin baby bornile,aga sai natuke suur. Nii sai siis kaltsunukk selle omale. Ja päris hästi sobis. Kombekas valmis hiljuti,aga see nukk on vist oma 5 aastat vana. Sarnaseid nukke on mitu tükki veel tehtud ja raske südamega ära kingitud. Millegipärast minuga ongi nii, et kui midagi valmistan,siis nii raske on seda hiljem ära müüa või kinkida. Kuidagi kahju hakkab. Miks ei tea. Aga nüüd on hea võimalus see blogi,kus ma saan neid asju kasvõi piltide kujul alles hoida.

Panen siia üles ka mõned nukuriided. Tütar küll veel ei mängi nukudega kuid neid riided on nii mõnus teha.
Iga päev vabal ajal tuhlan siin isetegijas ringi ja mõtlen, et mul on ikka kõvasti arenguruumi veel. Täiesti uskumatult ilusaid asju tehakse. Minu tutvusringkonnas pole ausaltöeldes eriti kedagi,kes viitsiks vabal ajal käsitööd teha ja sellepärast on jäänud mulje, et tänapäeval polegi eriti minusuguseid nokitsejaid. Aga kui avastasin selle Isetegija.net- i,siis oli tunne,nagu oleks koju jõudnud. Samade huvidega inimesed,kellelt õppida ja võibolla ka uusi ideid saada. Nii tore, et on olemas selline koht. Ja tõesti-mina olen leidnud siit igale küsimusele vastuse. Kui jään kuhugi kudumisel-heegeldamisel toppama,siis siit saan alati abi,sest keegi on sama asja juba ära küsinud ja ka vastuse saanud. Loodan ka areneda ja uusi asju õppida ja targemaks saada. Just heegeldamise ja kudumise kohapealt, sest tegelikult on see ala mulle suhteliselt tume maa. Aga midagi olen juba õppinud ja polegi raske. Püüan ikka teha ja pilte üles panna. Äkki siis aasta pärast oma blogi vaadates võin ennast kiita, et olen targemaks saanud ja kuhugi edasi arenenud.


02 Aprill 2009
Pikk haiguste periood õnnelikult seljataga ja ma jälle käsitöö lainel. Seekord õmblesin Kati-Liile kevad-sügis kombe. Tegin meelega suure kasvuvaruga. Algul on varrukad ja sääreosad üleskeeratavad. Sees on tuuletõkkefliis ja varruka-ja sääreotstes ning kapuutsil pehmem velvetitaoline materjal. Isegi ei tea mis see täpselt on. Materjalide eest tänan Ally30-t.
Lisan siia ka pildid. Ise olen väga rahul.......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Free Blog ContentHetke lemmikud

Loen
Kõike

Vaatan
"Väike maja preerias", "Kummituselausuja" , Cake boss", "Grey anatoomia"

Kuulan
Alen Veziko
Mati Klamp


Tsitaadid

What Goes Around Comes Around
ehk
Mida külvad, seda lõikad.


Tere tulemast!!

133629 Külastajat