Linda näputöö
Linda näputöö
Tänu emale, olen ka mina saanud "pärlihaiguse".
05 Juuni 2012
Ilusat vaheaega kõigile koolilastele ! SUVI VÕIB ALATA ! Suviseid kõrvarõngaid ka :
Mõned ka tavalisemad kõrvakad:

Muusikakooli sain ka ilusti lõpetatud. Jeei, nüüd on tohutus koguses vaba aega. Muidugi ei suutnud ma sellele ei öelda ja käisin raamatukogud uusi raamatuid nillimas. Üks saab peagi läbi ka juba. Aga nüüd ma lähen teen oma kauaks seisma jäänud sinist kampsunit/tuunikat
Päikeselise suve algust !
Lindaks posted @ 15:05 - Link - kommentaarid (1)
03 Mai 2012
Terekest ! Täna on väga tähtis päev. Nimelt on mul jällegi eksam. Seekord muusikakoolis solfi (noodiõpetus) eksam. Kell 13.00 hakkab, hoidke kõik mulle pöialt ka ! Hetkel veel närvis pole , aga küll see ka tuleb. Nüüd aga mõned paarid kõrvarõngaid närvirahustuseks :


Ja nüüd kõik koos ka :
Lindaks posted @ 07:57 - Link - kommentaarid (2)
15 Aprill 2012
Terekest ! Pole väga pikka aega blogitanud. Aega pole olnud, kuid käsitööd kõrvale pole jätnud. Selle jaoks ikka aega leiab. Mõned pildid ammusest sõbrapäevast :Eile tegin ka mõned kõrvarõngad :Ning ühe sõrmuse meisterdasin ka valmis:

Ilusat pühapäeva !
Lindaks posted @ 07:56 - Link - kommentaarid (2)
16 Juuni 2011
Jeei!!!! Täna on mul sünnipäev ! Juba 16 aastat saigi täis Hommik hakkas koristades ja emaga lobisedes. Kingiks olen juba saanud emalt orhidee ja hõbedast ehtekomplekti, vanaemalt sain väga kauni klaasist pildiraami ning ema sõbrannalt väga uhked öökulliga kõrvarõngad. Homme ongi see tähtis päev, mil põhikool saab lõpetatud. Kõik eksamid tegin "4" peale - ise olen rahul. Homme õhtul tuleb veel väike pidu sugulaste ja sõpradega ning ka minu suvi võib lõpuks alata !!! Ühed kaunid kõrvarõngad:

Ilusat suve !!!
Lindaks posted @ 11:10 - Link - kommentaarid (6)
06 Juuni 2011
Jess! Jess! Esimene põhikooli eksam on edukalt sooritatud. Eesti keele eksami sain "4" ja olen endaga väga rahul. Minu arvates kõige raskem eksam sai mööda, kuna matemaatikat ma oskan õppimata ka hästi ning valikeksamist geograafiat oskan ka. Natukene veel ja ongi see kõik läbi ! Mõned käsitöö asjakesed ka :
Ilusat suveõhtut !
Lindaks posted @ 15:13 - Link - kommentaarid (4)
13 Mai 2011

Ikka ja jälle, jätan ma projekti tööd viimasteks hetkedeks üles panna, nii ka täna. Oehh, ainult kolm nädalat veel ja siis tulevad need hirmutavad 3 lõpueksamit. Oleks see aeg juba möödas, aga mul pole isegi veel lõpetamiseks kleiti ostetud rääkimata, sinna juurde kuulvatest vidinatest. Jube on mõelda, et kuu pärast on mul kaks eksamit sooritatud ja üks veel ootamas ning siis ongi juba lõpupidu. Need 9 imelist aastat, mis ma selles pisikeses koolis veetnud olen, on läinud nagu linnutiivul, eriti need viimased aastad. Alles olin pisike tips, kes alustas oma kooliteed, aga juba sügisel lahkun kodust, et minna uuede kooli. Nüüd aitab sellest jutust ja minu pisike vaip, mõõtudega 84cm-pikkust ning 75cm-laiust:


See pisike vaip, oli minu esimene katsetus. Suvel jõuab ehk mõne vaiba veel teha, kuid ikka pikema.
Päikest ning nobedaid näppe !
Lindaks posted @ 20:38 - Link - kommentaarid (3)
23 Aprill 2011
Terekest Järjekordselt olen isa juures niiöelda puhkamas, värvisime just mune, väga ilusad tulid, aga need said nii kiiresti otsa, et pilte ei jõudnudgi teha ja mune oli kõigest 50 Aga nüüd ka natukene käsitööd :

Ilusaid pühasid !
Lindaks posted @ 09:13 - Link - kommentaarid (1)
03 Aprill 2011
Tere, täna on väljas niiiii ilus ilm ! Nädalavahetusel käis õde külas ning koos sai natukene pärlivarusid hävitatud Mõned pildid minu töödest :


minu uued lemmikud kõrvarõngad:

üks väga armas käevõru:

mõni lähivõte ka käevõrust:


ning mõned vanemad tööd:ja kõige lõppu midagi maitsvat :

Ilusat õhtut !
Lindaks posted @ 14:27 - Link - kommentaarid (1)
22 Märts 2011
Tere ! Täna on nii ilus päikseline päev, kahjuks ei saa käsitööd teha, kuna olen isa juures ning otsustasin, et seekord ei vea käsitööd kaasa. Aga kunagi varem on tehtud üks pusakee, mis on juba müüdud.

Ning üks väga suvine pilt maasikatest :

Ja nüüd tuli hirmus maasikate isu , ilusat kevadpäeva järku !
Lindaks posted @ 12:57 - Link - kommentaarid (3)
04 Märts 2011
Terekest ! Eelmine nädal sai isa juures käidud, ning muidugi ka käsitööd kaasa veatud. Igastahes isa uuele elukaaslasele sain ka ära õpetatud saalomoni sõlmega salli, nüüd on tal valmis juba mitu salli, kahjuks nendest pilti pole. Aga mõned pildid valminud ehetest saan küll üles panna :Nüüd aga jään ootama Frogwilli tellimuse saabumist, siis saab jälle uusi ja põnevaid pärleid ning pärlitest ehteid valmistada
Lindaks posted @ 17:49 - Link - kommentaarid (3)
24 Veebruar 2011
Palju õnne meie riigile !
Täna mõned uuemad tegemised:


ja natukene vanemaid tegemisi:

Lindaks posted @ 07:40 - Link - kommentaarid (3)
18 Veebruar 2011
Tere, eelmises postituses näitasin sitsisalli, mis sai eile sõbrannale üle antud. Ohh, seda rõõmu, mis teda kinki nähes tabas, "Kas sa ise tegid selle ?" ; " Issand kui ilus see sall ikka on ! " , olid ainukesed sõnad, mis suust tulid.
Panen ka üles oma Armastan linast projektitöö, milleks on rišeljöö tikandiga kaart:Kirsiks tordi peal on aga üks mulle väga meeldiv käevõru, mille just mõned tunnid tagasi valmis meisterdasin:


Ja nüüd ehteid edasi meisterdama, homme ehk panen ka tulevatest ehetest pildid.
Lindaks posted @ 16:41 - Link - kommentaarid
15 Veebruar 2011
Tere, täna sain koju jääda koos väikse õega, kuna väljas oli hommikul täitsa krõbe pakane ( meil näitas -27 kraadi ). Kunagi ühes postituses kirjutasin, et teen sõbrannale sünnipäevaks sitsisalli, nüüd on see valmis ning ootab neljapäeva, et sall omanikule üle anda. Sõbranna sünnipäev oli tegelikult eile, sõbrapäeval ning ta sai täisealiseks. Kuna tal kodus interneti pole, saan pildi üles panna. Loodan et talle see sall meeldib. Kudumiseks kulus 3 tokki Alize lõnga. Sall lahtisena:

pakitult:

koos kaardiga:

ning kolm-ühes pilt:

Meeldivat teisipäeva jätku !
Lindaks posted @ 08:39 - Link - kommentaarid (1)
01 Veebruar 2011
Tere ! Täna hakkasin salli kuduma, mis läheb mu sõbrannale sünnipäevaks, pildi panen siis üles, kui sünnipäeval käidud ehk mõne nädala pärast. Mõned pidlikesed ka :

Lindaks posted @ 17:44 - Link - kommentaarid (2)
30 Jaanuar 2011
Mõned pildid veel eilsest pärlitööst:Lindaks posted @ 13:31 - Link - kommentaarid (5)
29 Jaanuar 2011
Tere, täna postitan ahjusooje ehteid Täna hommikul just meisterdasin, endale hirmsasti meeldivad.Lindaks posted @ 14:46 - Link - kommentaarid (3)
26 Jaanuar 2011
Terekest ! Täna mul vedas, sain koju jääda, kuna väike õde oli haige ning ema ei tahtnud töölt puududa. Eks muidugi oli väikse õega mässamist kah, aga selleks ju suured õed ongi. Vahepeal valminud ehteid ka -Lindaks posted @ 14:35 - Link - kommentaarid (3)
01 Jaanuar 2011
Terekest ! Ilusat ja tegude rohket uut aastat kõigile ! Lisan mõned uued ehted ka, hetkel olen isa juures ja koon hoogsasti kindaid ja sokke, kaks paari sokke ja kindaid on juba valmis. Isa ja isa elukaaslane ikka kiidavad, et olen tubli ja et mul ikka viitsimist jagub, et kududa. Aga nüüd need lubatud pildid :


Lindaks posted @ 16:19 - Link - kommentaarid (3)
02 Detsember 2010
Jess, homme on reede ja jälle üks koolinädal on möödas. Ainult kaks ja pool nädalat veel ja veerand saab läbi. Homme hakkan juba ettevalimistusi tegema laupäevaseks käsitöö müük-näituseks, laupäeval suundun tädimehe sünnipäevale ning pühapäeval on tantsutrenn. Tegus nädalavahetus tõotab tulla. =) Aga nüüd mõned käsitöö asjakesed ka :


Lindaks posted @ 19:20 - Link - kommentaarid (1)
01 Detsember 2010
Lisan siis mõned oma lemmikud käevõrud, mis kahjuks juba müüdud on.
Ning lisaks veel mõned kõrvarõngad.


Lindaks posted @ 17:02 - Link - kommentaarid (4)
027941 visitors