Avastamisrõõm
Avastamisrõõm
About Me
eatu
Location: KODU
Zodiac Sign: jäär
hubanekodu.jpg Blog Description
Käsitöö on osake elust ilma milleta kohe kuidagi ei saa!:D
What I like...
Olla elus, armastatud, hoitud, tähele pandud-me kõik vajame seda. Minule on olnud au elust osa saada. Suurima rõõmuga jagan nii kogemusi, elamusi kui oskusi.
What I hate...
Pugemine ja ärakasutamine. Võlts ja valelik ei jõua kaugele, sest kadedus niidab jalad alt!
Archive
Viimased postitused
November 2011
Link
Reading...
Kõik mis arendab mind ja aitab maailma näha. Horoskoobid teevad tuju heaks!
Currently listening to...
Igas loos on oma iva ja tujudele vastavalt aariast lorilauluni on kõik omal kohal.
Last Movie seen...
Loodusfilmid,populaarteaduslikud filmid.
Quote
LIFE IS LIFE. LIFE IS BEAUTYFUL!


282214
Visits

15 November 2011
Sokke ei ole kunagi palju.

Minu kudumise algtõed on saanud meeldetuletust läbi sokimajanduse. Sai kootud kokku lõngajääke ja koeravillaga lõnga ja kujutage ette... nn sogahunnik koeravilla tootmisjääkidest on otsas! Abilisteks vardad NOVITA 2,5. Pea kõik sai punutud jalakatetesse, need on isale, number 42 jalale...

Poja arvas, et temale sobiksid sellised triibukad, kus hallid "koerajutid" sees. Tal on nüüd oma "Kipukad"! Suurus tuli nr.38-39 sellel paaril.

Kolmas paar sokke on 45-46 jalale ja jäävad ootama oma saatust,kuigi, neile on ka vist tegelikult omanik juba olemas.

Kuna sokkidel on kasutatud ka harutatud taaskasutuse lõngasid ja heiet, siis pesin nad ilma igasuguste süümepiinadeta läbi masinaga. Nii ei ole karta ka kokkutõmbumise valu- saab panna kohe pestud sokid jalga ja punuma!

Üks käterätike sai ka natuke ilusamaks ehitud väikese pitsikesega ja rätt leiab omale kodu läbi seikluste loteriikastist.

Selline sai siis hetkel veninud soktoobri lõpetamine. Olen kogu aeg öelnud, et aega napib minu jaoks mõnuga tegemisteks- siis kui hoo sisse saan, on aeg juba otsas! Tüüpiline eestlane!, algul ei saa vedama ja siis ei ole pidureid... Mõtete koondamisele kulub pool ajast, vahendite leidmisele ja kokkulepetele iseendas omakorda veerandik ja alles siis tulevad teod! Olen saanud teleka ees nüüd ikka natuke istuda ka , peab vahelduseks puusi hõõrutama ja liikumisega vere käima lööma-lähen õue! Ilusat hilissügist!
avastaja posted @ 09:07 - Link - kommentaarid (2)