Avastamisrõõm
Avastamisrõõm
About Me
eatu
Location: KODU
Zodiac Sign: jäär
hubanekodu.jpg Blog Description
Käsitöö on osake elust ilma milleta kohe kuidagi ei saa!:D
What I like...
Olla elus, armastatud, hoitud, tähele pandud-me kõik vajame seda. Minule on olnud au elust osa saada. Suurima rõõmuga jagan nii kogemusi, elamusi kui oskusi.
What I hate...
Pugemine ja ärakasutamine. Võlts ja valelik ei jõua kaugele, sest kadedus niidab jalad alt!
Archive
Viimased postitused
Veebruar 2011
Link
Reading...
Kõik mis arendab mind ja aitab maailma näha. Horoskoobid teevad tuju heaks!
Currently listening to...
Igas loos on oma iva ja tujudele vastavalt aariast lorilauluni on kõik omal kohal.
Last Movie seen...
Loodusfilmid,populaarteaduslikud filmid.
Quote
LIFE IS LIFE. LIFE IS BEAUTYFUL!


286900
Visits

12 Veebruar 2011


Teine tegu sellest koostegemisest võttis küll palju rohkem ettevalmistuslikku aega kui oodata oskasin. Nimelt oli mul idee ja kangas ammu valmis ja ootel, aga kadunud asjade hulka läks niit!
Teadsin, et mul peaks olema linast niiti päris hulga, aga võta näpust, olin lasknud asjadel jalutama minna uue omaniku juurde, et inimene saaks proovida oma osavust. Minu õnneks ei olnud algaja huviline oma entusiasmi rakendanud ja tõi materjali minu natuke piinliku küsimise peale tagasi... Tundsin ennast ebamugavalt, aga tooja silmad särasid, sest temal oli omakorda kehv tunne, et polnud midagi tegema hakanud. Nii saime taas mõlemad õnnelikuks!
Mina haarasin ahnelt niidi, nõela ja mustrilehe ning tänaseks on valmis pesuehtne linane rätik, linase pitsiga!Rätiku suuruseks sai palistatud äärtega 78x56 cm, ning koos pitsiga tuli pikkuseks 101 cm , kusjuures laius jäi muidugi samaks- 56 cm. Kanga erilise tugevuse ja paksuse tõttu on pits heegeldatud kolmekordse niidiga ja heegelnõela number oli 1,3. Linane niit on puine ja jäik, väiksema nõelaga ei oleks mõtet olnud oma näppe murda ja peale pesu on kogu tegu alles kompaktne ja vormis- linane tõmbab päris kenasti kokku. Pitsi heegeldamisel arvestan alati kokku tõmbamise võimalusega ja antud pits oli laiusest 5 cm laiem , mille otsa õmblemisel ilusti ühtlaselt rätil ära jagasin.Nagu juhuslikult on mustri motiiviks süda, mis annab võimaluse postitus pühendada kohe saabuvale sõbrapäevale!
Päikeselist nädalavahetust!
avastaja posted @ 14:59 - Link - kommentaarid (3)