Avastamisrõõm
Avastamisrõõm
About Me
eatu
Location: KODU
Zodiac Sign: jäär
hubanekodu.jpg Blog Description
Käsitöö on osake elust ilma milleta kohe kuidagi ei saa!:D
What I like...
Olla elus, armastatud, hoitud, tähele pandud-me kõik vajame seda. Minule on olnud au elust osa saada. Suurima rõõmuga jagan nii kogemusi, elamusi kui oskusi.
What I hate...
Pugemine ja ärakasutamine. Võlts ja valelik ei jõua kaugele, sest kadedus niidab jalad alt!
Archive
Viimased postitused
Detsember 2010
Link
Reading...
Kõik mis arendab mind ja aitab maailma näha. Horoskoobid teevad tuju heaks!
Currently listening to...
Igas loos on oma iva ja tujudele vastavalt aariast lorilauluni on kõik omal kohal.
Last Movie seen...
Loodusfilmid,populaarteaduslikud filmid.
Quote
LIFE IS LIFE. LIFE IS BEAUTYFUL!


282308
Visits

16 Detsember 2010
Ühel heal perekonna tuttaval on 55. sünnipäev ja muude kingituste hulgas plaanin talle kinkida natuke taaskasutust! Ta on inimene , kes mõistab mu "kiiksu" ja arvan, et tal on ka hea meel nende pajakinnaste üle, millega ta jõulu ajal köögis saab toimetada. Tegin kindad ühest linikust, millel oli palju küünlavaha plekke peal(ühe kinda äärest on ka ikka natuke näha), pesin valmis kindad ikka korra veel läbi- nii on nad ka vormis. Mõnele tundub võib olla selline "niru" kingitus imelikuna, kuid meie omavaheline suhtlus on näidanud, et selles peres ei pirtsutata, vaid osatakse hinnata olemas olevat asja. Need kindad on väike tagasi tegemine talle- ta tegi mulle armsa jõulupärja detsemri algul alanud advendiks.

Teise tegemisena sai valmis üks poekott 36x42 cm, mis jõuluteemaline, kuid toob kindlasti toidukraami koju ka peale pühi!
Materjal on eht-naturaalne-puuvillane ja kokku said pandud üks võõrkeelne jõululinik(millest ma teksti osavalt kääridega eemaldasin ) ja jäägid õmblemisest, mis mulle koju toodi. Vahest on juhtunud nii, et meie aial ripuvad kotikesed asjadega, mis toodud inimeste poolt, kes teavad, et võin anda asjadele uue elu. See on jälle üks osake "uuest elust", mille tegemine mulle tegelikult väga meeldib.

Varsti saab üks tore inimene minu poolt teele saadetud päkapaki kätte ja siis tulen ma ise ka sellest tegemisest pajatama- seniks kohtumisteni!
avastaja posted @ 12:18 - Link - kommentaarid (6)