Avastamisrõõm
Avastamisrõõm
About Me
eatu
Location: KODU
Zodiac Sign: jäär
hubanekodu.jpg Blog Description
Käsitöö on osake elust ilma milleta kohe kuidagi ei saa!:D
What I like...
Olla elus, armastatud, hoitud, tähele pandud-me kõik vajame seda. Minule on olnud au elust osa saada. Suurima rõõmuga jagan nii kogemusi, elamusi kui oskusi.
What I hate...
Pugemine ja ärakasutamine. Võlts ja valelik ei jõua kaugele, sest kadedus niidab jalad alt!
Archive
Viimased postitused
Detsember 2010
Link
Reading...
Kõik mis arendab mind ja aitab maailma näha. Horoskoobid teevad tuju heaks!
Currently listening to...
Igas loos on oma iva ja tujudele vastavalt aariast lorilauluni on kõik omal kohal.
Last Movie seen...
Loodusfilmid,populaarteaduslikud filmid.
Quote
LIFE IS LIFE. LIFE IS BEAUTYFUL!


282484
Visits

06 Detsember 2010
TKV VÄIKE JÕULURÕÕM.

9.-10.30 rookisin kodus lund...unustasin küttepuud tassimata... Jõin toas kosutuseks tassi teed, et soe kontides oleks... heliseb telefon- lepin kokku kohtingu 15 min. pärast. Järsku uksekell- postitädi!- pakiga- küll on hea, et ma ei jõudnud juba ära joosta!
Pakk!- sa mu meie!-kui kõvasti kinni!- mind oodatakse, pean lippama!...Kraban noa ja lõikan ikkagi paki lahti- ma sain lund!-pakk valget vahtu täis!----oi, aga seal all oli veel midagi!....Ja ma juba jooksen ikkagi minema!!!
...Neli tundi on nüüdseks lund roogitud ja küla peal ahjusid köetud, pagan, külm on kontides kui koju jõuan... ja mul EI OLE TOAS PUID! Ruttu kuuma teed , vatid selga ja kuuri- puid tooma...
Tuled on all, lootus on soojemat õhku tunda,aga koer läks lolliks- tuuseldab ja lõhub närviliselt nurgas. Tõstan asju eest ära, et äkki on mõni kuivik seal, mis talle huvi pakub. Kassid on imelikud ja vahivad koera siiberdamist, tahavad ka nuusutama minna...HIIR!!!... Lotte hüppab nii kiiresti, et Bobik ei saa ikka veel aru, millest ta ilma jäi! Rääba nendib fakti- läinud , läheb magama.

ISSAND- MA SAIN PAKI!!! OI, mis vallatu ja huvitav pakk! KALLIS SANT, AITÄH!!!
Nüüd hakkan ise pakki uurima ja pildistama, et siis blogis näidata!Selline oli mu postitus foorumis ja ega ma siis ju ei teadnud veel, et ma sain kingiks HIIRE!!!
Aga et kõik aus oleks , alustame algusest...

Mis siin on!?... Põnev!

Nagu nukufilmi vabrikust!


Pakis oli võrratu hõbedane kaart väga soojade jõulusoovidega, siis oli veel paar lehte juhendite- õpetustega: humalaõite tee joomiseks. Armas priske mesimumm- südatalvel! ja pihku mahtuv hiireke, kes vankumatult oma juustutükil istub! Hiireke juustul on kaaskirjas seletatuna nõelapadi- väga originaalne!

No kae imet! Sant tunneb mind natuke paremini kui teised foorumlased..., tal on väga hea kodutöö tehtud, sest kingitusi on selles pakis kõigile! Sant- kallis pidas meeles jõulu ajal ka meie pisiperet. Päkasussi asemel on lastele hoopis kommimummi! ÄÄretult andekas!
Kusjuures ma panen selle öösel pisipiiga jõulusussi...Lahe vaadata, kuidas ta hommikul unisena pusib... ja leiab midagi nii tavatut.

Muidugi võib tunduda see veidike kummaline, aga selle "valge lume" üle on mul ka ääretult hea meel! See läheb kohe õmblustuppa ja kasutusele, eks ma tulevikus siis mainin ära ka, kus seda kasutasin.
Aus olles- olen ma hetkel paki ära peitnud, "võõraste silmade" eest! Tahaks koledasti uuesti piiluda ja uurida, aga vot...on imede aeg! Tuleb ennast nagu väikest last taltsutada olema mitte nii kärsitu ja varuda kannatust!


-need kõik on Sulle- SANT!!! SUUR TÄNU ÜLLATUSE EEST!

Minu paki saaja ootab veel... ...Ta varsti liigub!
avastaja posted @ 18:38 - Link - kommentaarid (4)