Avastamisrõõm
Avastamisrõõm
About Me
eatu
Location: KODU
Zodiac Sign: jäär
hubanekodu.jpg Blog Description
Käsitöö on osake elust ilma milleta kohe kuidagi ei saa!:D
What I like...
Olla elus, armastatud, hoitud, tähele pandud-me kõik vajame seda. Minule on olnud au elust osa saada. Suurima rõõmuga jagan nii kogemusi, elamusi kui oskusi.
What I hate...
Pugemine ja ärakasutamine. Võlts ja valelik ei jõua kaugele, sest kadedus niidab jalad alt!
Archive
Viimased postitused
November 2010
Link
Reading...
Kõik mis arendab mind ja aitab maailma näha. Horoskoobid teevad tuju heaks!
Currently listening to...
Igas loos on oma iva ja tujudele vastavalt aariast lorilauluni on kõik omal kohal.
Last Movie seen...
Loodusfilmid,populaarteaduslikud filmid.
Quote
LIFE IS LIFE. LIFE IS BEAUTYFUL!


282308
Visits

24 November 2010
...Õues puhub vinge tuul,
lehti langeb vahtrapuul...

Valgete pajalappide suuruseks on 18x19 cm, sinised on 20x21 cm suured, naturaalsed puuvillased materjalid ja ära sai kasutatud ikka alles jäänud tükikesi nii ühest kui teisest tegemisest. Valgete lappide taga on linikud, mis leitud ikka taaskasutusest. Vahtralehtedele oligi hea kasutada juppe, mis enam kuidagi mujale välja ei andnud, aga siin tooni andmiseks just paras igast värvist tükike- õues lehed maas ka ju äraarvamata kirjud.
Lapitamise proovitööd said teiselt poolt sellised:

Üks väike omalooming ja katsetus sellel pildil on ajendatud rõõmsamatest aegadest tulevikus. Olen tegemise asemel hetkel rohkem enda laadimisega ametis. Pisipiigaga tegeledes joonistame ja arvutame igasugu veidrusi ja lapipiibli lappamisel tekkis soov just ise kombineerida. Tulemus nähtav suuruses 25x26 cm.

Suureks utsitajaks ja ideede üllitajaks mulle on olnud paaril korral SUTSUKESE tegemised, tema blogisse piiludes on mõte jooksma läinud kuskile ideede-heinamaale. Lapitamine käib mul peast läbi alatihti oma ideede rikkuse ja võimalustega- ma olen vist lapiteki tegemisest suvel sassi läinud, igatahes kummitab!
Vahtralehtede tegemisel oli 3x3 ruudustik, mis pärit guugeldamiselt ja tulpidel 5x5 ruutu kargas pähe uurides lapitehnika- maailma. Kindlasti ei ole see mingi uus avastus, vaid lihtsalt minu variant ja üks võimalustest. "Lapililled piiravad " mind! ja see on põnev!
avastaja posted @ 10:04 - Link - kommentaarid (6)