Avastamisrõõm
Avastamisrõõm
About Me
eatu
Location: KODU
Zodiac Sign: jäär
hubanekodu.jpg Blog Description
Käsitöö on osake elust ilma milleta kohe kuidagi ei saa!:D
What I like...
Olla elus, armastatud, hoitud, tähele pandud-me kõik vajame seda. Minule on olnud au elust osa saada. Suurima rõõmuga jagan nii kogemusi, elamusi kui oskusi.
What I hate...
Pugemine ja ärakasutamine. Võlts ja valelik ei jõua kaugele, sest kadedus niidab jalad alt!
Archive
Viimased postitused
Oktoober 2010
Link
Reading...
Kõik mis arendab mind ja aitab maailma näha. Horoskoobid teevad tuju heaks!
Currently listening to...
Igas loos on oma iva ja tujudele vastavalt aariast lorilauluni on kõik omal kohal.
Last Movie seen...
Loodusfilmid,populaarteaduslikud filmid.
Quote
LIFE IS LIFE. LIFE IS BEAUTYFUL!


292507
Visits

26 Oktoober 2010
Millal see oli, kui ma ka käisin susse viltimas?! Tundub nagu aeg maade ja merede tagant, aga nagu juba siis jutuks oli- tütar saab omale. Homme on lapsest saanud neiu ja täisealine inimene. Ema andis oma töö- vaeva lapsele kätte täna.

Pealt sai nad väga tagasihoidlikult kaunistatud, sest nii ilusat last ei ole vaja üleliia asjadega ehtida. Tallad sai alla lõigatud ühe vana lastekasuka tükist, mis kahjuks oli läbilõigetega. Pole lihtsalt nii suuri tükke nahka, et tema pika jalalabaga sussidele alla panna ühes tükis taldasid. Taldade käsitsi alla õmblemiseks kasutasin tugevat õmblusmasinatele mõeldud niiti.

Tütar oli nõus koos sokiga kohe sobivust ka näitama, niisugused on nad siis uue omaniku jalas. Uuel omanikul oli just tolmuimeja pihus ja koristamine käsil, rohkem ei julenud segada...

Ühe pildi üritasin saada natuke ligemalt ja ilma välguta tuli selline jäädvustus:

Peal on värvitud litrid, roosakad kivikesed-pärlid ja tikkisin lehed hõbedase niidiga, ääred palistasin ka hõbedaselt üle. Valmis nad on ja õppimiseks on mul ruumi kuhjaga, enne kui sussid tõepoolest "kaubanduslikult" head välja hakkavad nägema minu käe alt tulnuna. Vähemalt teadmine on olemas!
avastaja posted @ 15:55 - Link - kommentaarid (5)