Avastamisrõõm
Avastamisrõõm
About Me
eatu
Location: KODU
Zodiac Sign: jäär
hubanekodu.jpg Blog Description
Käsitöö on osake elust ilma milleta kohe kuidagi ei saa!:D
What I like...
Olla elus, armastatud, hoitud, tähele pandud-me kõik vajame seda. Minule on olnud au elust osa saada. Suurima rõõmuga jagan nii kogemusi, elamusi kui oskusi.
What I hate...
Pugemine ja ärakasutamine. Võlts ja valelik ei jõua kaugele, sest kadedus niidab jalad alt!
Archive
Viimased postitused
Oktoober 2010
Link
Reading...
Kõik mis arendab mind ja aitab maailma näha. Horoskoobid teevad tuju heaks!
Currently listening to...
Igas loos on oma iva ja tujudele vastavalt aariast lorilauluni on kõik omal kohal.
Last Movie seen...
Loodusfilmid,populaarteaduslikud filmid.
Quote
LIFE IS LIFE. LIFE IS BEAUTYFUL!


292507
Visits

22 Oktoober 2010
TKV MAAGILINE SÜGIS


Ma olen kodus... Mõned tunnid tagasi saabusin lapsega haiglast, teised "mudilased" on üksi kodus olnud ja ega ei hõiska küll sellest, mis siin on. Neil on omal nii raske aeg olnud ja nad on pidanud veel ka majapidamisega tegelema kõige muu kõrvalt. Lapsed on praegu Tartus, seega ma pole neid näinud ja läheb veel paar päeva enne kui kodus kokku saame. Väikeste skautide laager oli tüdrukute orkunnida kohapealt minejatega, nad olid vapustuse äärel jamadest, nutsid päris mitu tundi-- nii sain ma telefonitsi aru. Eks sellest ka see kodune segadus, aga kõik on koristatav ja elu läheb edasi.
Pisitütre tervis paraneb kuisest rasketest palavikuhoogudest nüüd juba minutitega ja natuke helgemad päevad ehk meid ees ootamas.
Tore on see, et lapsed natuke ja üks üdini hea haldjas aitasid mind selle projektiga ühele poole saada. Tegelikkuses tähendab see seda, et ma küll sain oma paki sisu peaaegu valmis, kuid jäi minu poolt pakkimata ja ka saatmata. Lapsed kambaga kombineerisid minu pakil kuidagi sekeldustega ja telefonitsi juhendamisel asjad kokku ja kullatükk Sunray aitas paki teele. Sunray - kallike hoidis ka projektijuhiga minu nimel ühendust ja oli mulle vapustavaks toeks. Isegi abikaasa läks nuttes Soome tööle, sest koju saabudes sai ta meid ainult nii palju näha, et haiglasse toimetada.
Vot nüüd on minu poolt nutukoht, sest alles praegu adun ma seda pinget, abituse tunnet ja jama tagantjärgi, mis tahtis mõistuse ära viia...

Minu pakk on teele saadetud ja peagi omanikul käes, kuid omal ei ole mul ühtegi tõendit sellest!
Ehk ma ikka küla pealt mõne jäädvustuse saan, et oleks ikka jälg omal ka!

Küll oli aga hea näha, et mind ootas pakk kui uksest sisse astusin! Lapsed olid ta ära toonud! Kuidas ma siis ei hõiska, ikka rõõmustan ja näitan teilegi.
MUMMUKAD tegi mulle kingituse:

Poekotil on teisel pool ka vajalikud ja olulised meeldetuletused ja pähklid olid kaunis kotikeses väga kõvasti kinni.

Must ,kauni muhu tikandiga mobiilikotike on ehe meeldetuletus suvisest kooskäimisest ja uups- minu lõpetamata tikandist... Aga nüüd mul on oma muhu tikand olemas! Aitäh mummukas!

Kaart on kaunis kollane , atlaspaela ja tülliga- nii õrn ja soe. Sokid aga meenutavad just sedasama paksu ja laia lund, mis täna hommikul vatina Pärnus alla sadas. Nautisime pilti lapsega haigla aknalaualt ja naersime koos sellise ilu üle. Sokid meenutavadki täpselt oma värvilt sügisesi lehti, millele paks esimene lumi peale sadanud- kohev ja pehme. Igati uhked sokid!
minu poolt MUMMUKALE!
avastaja posted @ 20:56 - Link - kommentaarid (5)