Avastamisrõõm
Avastamisrõõm
About Me
eatu
Location: KODU
Zodiac Sign: jäär
hubanekodu.jpg Blog Description
Käsitöö on osake elust ilma milleta kohe kuidagi ei saa!:D
What I like...
Olla elus, armastatud, hoitud, tähele pandud-me kõik vajame seda. Minule on olnud au elust osa saada. Suurima rõõmuga jagan nii kogemusi, elamusi kui oskusi.
What I hate...
Pugemine ja ärakasutamine. Võlts ja valelik ei jõua kaugele, sest kadedus niidab jalad alt!
Archive
Viimased postitused
August 2010
Link
Reading...
Kõik mis arendab mind ja aitab maailma näha. Horoskoobid teevad tuju heaks!
Currently listening to...
Igas loos on oma iva ja tujudele vastavalt aariast lorilauluni on kõik omal kohal.
Last Movie seen...
Loodusfilmid,populaarteaduslikud filmid.
Quote
LIFE IS LIFE. LIFE IS BEAUTYFUL!


291662
Visits

13 August 2010
Nädalavahetus suvises MUHUS!
Meie neljaliikmeline pere oli üks "muhutajatest" ilusal päikeselisel nädalavahetusel, mil said teoks isetegijate õpipäevad. Minu pildiseeria on lahja, sest üritasin lihtsalt olla ja süübida olevasse, ilma , et peaks mõtlema, mispidi klõpsutada või jäädvustada- puhkasin kõikide meeltega.
Meie pesulõksud said sellised:minu omad ühelt poolt

ja teiselt poolt, mis pildistasin alles kodus olles üles.

Ingeliina ja Maru-Mehis said valmis oma osaga, tüdruku looming on vasakul, poja oma paremal.

Seltskonnast näitan ka pilte, muuseumitest on neid siin juba igas variandis! Pildid on etenduse päevast Koguva külas. Olgu kõigil äratundmisrõõmu!Etenduse liikumisega saime meiegi küla vahel patseerida ja eksida ei olnud võimalik, sest kõik teed viisid kuhugi!

Siin on lõppvaatuse nautimine Juhan Smuuli koduõuel.

Niisugune on minu lühike ülevaade Muhust. Kiidan korraldajaid ja usun ,et kõik osavõtjad on õnnelikud ilusa ja rikastava nädalavahetuse üle.
Meie lahkusime saarelt enne ööd-laupäeva õhtul, sest isa töögraafik on niigi tapvalt väsitav ja see magus öö kulus talle kodus ära. Pühapäeva öösel kell 2 magasime me juba oma kodus ,oma voodis. Esmaspäeva hommikul kell 4 ta juba sõitis ära- tööle Eesti teise otsa.
Näitan Teile õnne meie majas, meil on pisiperet olnud! Hakkaja isetuterdaja õpib elus toime tulema! On teine ikka nunnu küll! Juba mitmed õhtud järjest me kohtume ja õpime üksteist tundma. Eriti meeldib talle olla maasikate vahel ja nagistada nälkjaid.

Paaril korral oleme vanemaid ka trehvanud ,aga need on julgemad ja kiiremad kadujad inimese silma alt. Tänu koerale ikka märkame, et jälle keegi lippab põõsaste vahel. Hea, et koer liiga ei tee ja kuulab kui kästakse rahule jätta, vahel lihtsalt narrib siile oma lõbuks, aga mitte hullusti.

Ingeliina arvas, et väiksusele vaatamata ikka torgib!
Selline ilus nädal on olnud, vaatamata meie kehvale neti-levile olen saanud selle postituse tehtud ja Teilegi näidanud midagigi ilusat!avastaja posted @ 19:33 - Link - kommentaarid (5)