Avastamisrõõm
Avastamisrõõm
About Me
eatu
Location: KODU
Zodiac Sign: jäär
hubanekodu.jpg Blog Description
Käsitöö on osake elust ilma milleta kohe kuidagi ei saa!:D
What I like...
Olla elus, armastatud, hoitud, tähele pandud-me kõik vajame seda. Minule on olnud au elust osa saada. Suurima rõõmuga jagan nii kogemusi, elamusi kui oskusi.
What I hate...
Pugemine ja ärakasutamine. Võlts ja valelik ei jõua kaugele, sest kadedus niidab jalad alt!
Archive
Viimased postitused
Mai 2010
Link
Reading...
Kõik mis arendab mind ja aitab maailma näha. Horoskoobid teevad tuju heaks!
Currently listening to...
Igas loos on oma iva ja tujudele vastavalt aariast lorilauluni on kõik omal kohal.
Last Movie seen...
Loodusfilmid,populaarteaduslikud filmid.
Quote
LIFE IS LIFE. LIFE IS BEAUTYFUL!


297565
Visits

26 Mai 2010

Enne kui kuu läbi saab, korrastame oma lehte...Seoses suurte sõjaliste õppustega meite- mail, jätsin blogimise saatuse hooleks. Sõdalaste saatjad tõmbasid nii mõnelgi korral "pildi tasku" ja mis ma siis tühja vaidlen tehnikaga! Hädapärane ja esmane sai enam -vähem korda ja nüüd läheb mõnusamalt...

Oma must-valge töö esitlesin ära, kuid asi oli tegelikult toorelt poolik! Nüüd on viga parandatud, sest valmis tooteid sai lihtsalt rohkem. Alustan esitlust: Toolipadjad-katted: esimene- oma õigel kohal...

...ja veel kaks

Kõik kolm koos minu teise selle kevade "armastuse" taustal, mis kahjuks küll kaks tundi püsti seisnuna - ümber kukkus suure mürtsuga! Töö ei tohi otsa saada!

Lisan veel ühe väikese kahevärvilise tegemise- padjapüür - nii moekas ja trendikas kangas! Isale kulub välissõitudele just tumedam püür padja ümber.

Veel tegemata küttepuude hunniku otsas oli hea näidata poekotte, mis linased ja puhas taaskasutus. Kotid on valminud "kaltsukatest" pärit linikutest ja on igati vahvad kodu-abilised.Tahan sellel liinil veel püsida, sest kottidele on soovijaid ja mulle endale meeldib omada asju, milliseid teistel ei ole!

Nutikaid leide teilegi odavatest äridest!
avastaja posted @ 11:29 - Link - kommentaarid (5)