Avastamisrõõm
Avastamisrõõm
About Me
eatu
Location: KODU
Zodiac Sign: jäär
hubanekodu.jpg Blog Description
Käsitöö on osake elust ilma milleta kohe kuidagi ei saa!:D
What I like...
Olla elus, armastatud, hoitud, tähele pandud-me kõik vajame seda. Minule on olnud au elust osa saada. Suurima rõõmuga jagan nii kogemusi, elamusi kui oskusi.
What I hate...
Pugemine ja ärakasutamine. Võlts ja valelik ei jõua kaugele, sest kadedus niidab jalad alt!
Archive
Viimased postitused
Veebruar 2010
Link
Reading...
Kõik mis arendab mind ja aitab maailma näha. Horoskoobid teevad tuju heaks!
Currently listening to...
Igas loos on oma iva ja tujudele vastavalt aariast lorilauluni on kõik omal kohal.
Last Movie seen...
Loodusfilmid,populaarteaduslikud filmid.
Quote
LIFE IS LIFE. LIFE IS BEAUTYFUL!


276960
Visits

28 Veebruar 2010
Tänane päev on raske sportlastele olümpial ja meil peres soovide-olümpia hoos. Pidin ma need sussid ette võtma!!! Nad seisavad nagu kaarnad reas ja esitavad nõudmisi!...
Ühe paari jõudsin kangekaelselt veel ära venitada, näpud käivad liigestest teistpidi ja kõike katsuda on lihtsalt hell. Nõudepesu jätsin heaga ära- ma pole kindel, et näpud taldrikuid kinni peavad.
Näitan mõne tehnilise osa veel sussidest ja lisan, et sellel paaril on tugevdustallaks papi asemel kõva puuvilla-linase segu taldrikualus või lauakate (ei oska nimetajat anda), kuid sussi sisse ideaalne. Siin pildil on näha kandi ühenduskoht enne teppimist ja peale tepingut . Kanna alla tegin ühe lillekese või liblika, et oleks kolm kihti paigas. Tallaks on kunstmaterjalist mingi kummisegune pehme materjal ja alla kroogel- traageldasin ikka käsitsi. Valmis töö on siin pildil alles omanikuta, ja siin juba pretsedenditu sisse kandmine Mis aga teha sellise pildi juures!!?? Lühidalt-järgmine suurus on antud ja ootajaid on veel!
Kuna kohe on algamas MÄRTS, siis alustan aastaaegade projekti soojendusega...Värvidest on roosa ja roheline ootel!...see juba valminud -katsetuse käigus.
KEVADEOOTUS-NII SUUR!!!
avastaja posted @ 20:56 - Link - kommentaarid (1)