Avastamisrõõm
Avastamisrõõm
About Me
eatu
Location: KODU
Zodiac Sign: jäär
hubanekodu.jpg Blog Description
Käsitöö on osake elust ilma milleta kohe kuidagi ei saa!:D
What I like...
Olla elus, armastatud, hoitud, tähele pandud-me kõik vajame seda. Minule on olnud au elust osa saada. Suurima rõõmuga jagan nii kogemusi, elamusi kui oskusi.
What I hate...
Pugemine ja ärakasutamine. Võlts ja valelik ei jõua kaugele, sest kadedus niidab jalad alt!
Archive
Viimased postitused
Veebruar 2010
Link
Reading...
Kõik mis arendab mind ja aitab maailma näha. Horoskoobid teevad tuju heaks!
Currently listening to...
Igas loos on oma iva ja tujudele vastavalt aariast lorilauluni on kõik omal kohal.
Last Movie seen...
Loodusfilmid,populaarteaduslikud filmid.
Quote
LIFE IS LIFE. LIFE IS BEAUTYFUL!


276960
Visits

03 Veebruar 2010
Eilse küünlapäeva puhul pidin alla andma lapse nõudmisele-teeme ka küünlaid! Lastesaates tehti vahvaid pulgakesi ja siis see joru lahti läkski! Lubasin tüdrukule, et vaatan NETIst, kuidas küünlaid tehakse ja proovime siis...Kaks korda jäid tal multikad pooleli ja nina oli arvuti taga uudistamas või kontrollimas ema ...
Hea SESSU, kes mulle ühe vahva küünla kinkis, aitas mind ka õpetusega oma blogis.Tüdrukutirts ja venna asutasid ennast kohe õue jääd raiuma- partide joogivee ämbrid külmusid ära ja kamakad sai õue visatud---------Mul praegu plahvatas!!!!- kui vägevad jääskulptuurid neist saab ja küünal sisse põlema!-------...aga see selleks!
Sain lastelt terve liitrise ämbri jäätükke-ruttu sügavkülma! Vanad küünlajäägid panin pestud kassitoidu plekkpurgiga pliidile sulama ja isa autost välja visatud bensuka kohvitopsid said peale kergpesu omale rakendust...Küünlajupi otsimine oli kõige raskem, sest vanad tagavarad ära kasutatud ja uusi pole veel soetanud- aga leidsin!
Suure mäsu peale lastega tulid välja sellised pildid, mitme külje pealt jäädvustatuna.
Tänase päeva sisustasime ühe pereemaga, kes õmblusmasinaga soojemaid suhteid soovis luua. Valmis sai kaks poekotti tubli ja hakkaja õppija käes,millest voodriga läheb müüki ja teine kott heategevusloteriisse. Materjal on taaskasutusest ja puuvillane- kardin. Kohtume varem kui arvata võib...
avastaja posted @ 17:43 - Link - kommentaarid (1)