Avastamisrõõm
Avastamisrõõm
About Me
eatu
Location: KODU
Zodiac Sign: jäär
hubanekodu.jpg Blog Description
Käsitöö on osake elust ilma milleta kohe kuidagi ei saa!:D
What I like...
Olla elus, armastatud, hoitud, tähele pandud-me kõik vajame seda. Minule on olnud au elust osa saada. Suurima rõõmuga jagan nii kogemusi, elamusi kui oskusi.
What I hate...
Pugemine ja ärakasutamine. Võlts ja valelik ei jõua kaugele, sest kadedus niidab jalad alt!
Archive
Viimased postitused
Veebruar 2010
Link
Reading...
Kõik mis arendab mind ja aitab maailma näha. Horoskoobid teevad tuju heaks!
Currently listening to...
Igas loos on oma iva ja tujudele vastavalt aariast lorilauluni on kõik omal kohal.
Last Movie seen...
Loodusfilmid,populaarteaduslikud filmid.
Quote
LIFE IS LIFE. LIFE IS BEAUTYFUL!


276960
Visits

01 Veebruar 2010
Helesinine jupike froteeriiet jäi lihtsalt näppu ja nõudis endale elu andmist. Valmis sai heegeldatud äärtega käterätike 35x52 cm ja ühest kõverast jäägist sai juurde sõbrapäeva silmas pidades üks nõelapadi -südameke. Heegelnõel oli 0,75 ja natuke puuvillast niidikest, mille pisitütar usinalt topelt keris. Südame saab pihku peita ja salaja kaasas kanda!
Veel olen ma armunud roosasse ja kinnastesse, mille tulemus on ka ette näidata. Arvasin, et selle kindapaariga on "roosasemad" toonid otsas, aga kus sa sellega! Nüüd on vanemad tütred ka muiates öelnud, et neile meeldiks ka ema kootud kindaid kanda- värvil vahet pole! Olen kimbatuses, aga ega ma vist ei pääse! Neile meeldis just kinda paksus ja soojus-ju ma siis pean natuke pugema... Mõnedes blogides on meisterdajad maininud ära oma nõrkasid kohtasid ja kinda puhul on pöial tõesti üks nipikas!
Otsisin üles oma ema kootud kindad ja imetlesin neid pöidlaid, mis tema kinnastele kudunud: küll mustriga ja triibuga, täpiga ja sigri-migrina.
Minu nendel kinnastel on pöidlale jäetud 9 silma 21-st, sest ka pöial on kolmekordse lõngaga.Kolmel vardal oli kokku 21 silma-6-6-9. Pikkust on pöidlal 11 rida,siis hakkasin kokku võtma.Labakäel on pöidlast kokkuvõtmiseni kootud 27 rida. Alustasin soonikut 4x10, labakäel 42 silma kokku (10-11-10-11). Kinnas läheb kätte 8-10 aastasele lapsele. Õppimist jagub iga uue tegemisega!
avastaja posted @ 22:10 - Link - kommentaarid (1)