Avastamisrõõm
Avastamisrõõm
About Me
eatu
Location: KODU
Zodiac Sign: jäär
hubanekodu.jpg Blog Description
Käsitöö on osake elust ilma milleta kohe kuidagi ei saa!:D
What I like...
Olla elus, armastatud, hoitud, tähele pandud-me kõik vajame seda. Minule on olnud au elust osa saada. Suurima rõõmuga jagan nii kogemusi, elamusi kui oskusi.
What I hate...
Pugemine ja ärakasutamine. Võlts ja valelik ei jõua kaugele, sest kadedus niidab jalad alt!
Archive
Viimased postitused
Jaanuar 2010
Link
Reading...
Kõik mis arendab mind ja aitab maailma näha. Horoskoobid teevad tuju heaks!
Currently listening to...
Igas loos on oma iva ja tujudele vastavalt aariast lorilauluni on kõik omal kohal.
Last Movie seen...
Loodusfilmid,populaarteaduslikud filmid.
Quote
LIFE IS LIFE. LIFE IS BEAUTYFUL!


292569
Visits

24 Jaanuar 2010
Täna on "roosasete" kinnaste kord!Lapse käsi poole väiksem, aga ega sellepärast kinnas kiiremini valmis saa.Kella kümne ajal oli -22 väljas siis ega ei kipu pisikest õue vedama, et uhket lumist pilti saada.Päikese paistel toas jäid kindad aga suhteliselt nähtamatuks... Kuna tegelesin aasta algul suuresti lõnga harutamisega :tüdrukute proovilapid, näidismustrid, seisma jäänud sokisääred-millel päkad üles harutatud,et uuesti kududa... Neid jupikesi olengi ümber töödelnud ja uue elu andnud.Siin õnnelik omanik poosetamas. Muster on ikka elukoha järgi-SAARDE kindakiri, vardad nr.2 ja kasutatud lõngajääke.Aus olla, siis üles harutatud lõng oleks alati tark väikeses vihis läbi pesta ja kerge venituse all kuivatada. ...Lihtsalt ei raatsinud liigniiskust majja tekitada, sest nagunii on akendel jäälilled ja üpris omalaadsed.Nagu päikesetõus või päevalill ja suur romantika! Pildid tegin täna öösel.
Nüüd lähen sauna eesruumi kütma, sest pardid ootavad ka soojemat õhku- panin nad külma eest rohkem varju. Kassid on toas mõnulemas, aga koerad küll jooksevad õue vahet kaasa iga kord kui välisuks lahti läheb. Linnukestel on kole raske ja kuna mees läks lastele skaudilaagrisse kesk-eestisse järgi siis palusin tal metsa vahele kitsedele raisku läinud õunu viia.Kartulikoored korjan kokku ja kui ilm järgi annab, viime sigade söötmiskohta suutäie.
Otsige tegevusi,kus vaja ennast füüsiliselt liigutada, siis ei ole külm nii ligidal ihule ja ise ka parajas toonuses! Kohtumiseni!
avastaja posted @ 12:51 - Link - kommentaarid (6)