Avastamisrõõm
Avastamisrõõm
About Me
eatu
Location: KODU
Zodiac Sign: jäär
hubanekodu.jpg Blog Description
Käsitöö on osake elust ilma milleta kohe kuidagi ei saa!:D
What I like...
Olla elus, armastatud, hoitud, tähele pandud-me kõik vajame seda. Minule on olnud au elust osa saada. Suurima rõõmuga jagan nii kogemusi, elamusi kui oskusi.
What I hate...
Pugemine ja ärakasutamine. Võlts ja valelik ei jõua kaugele, sest kadedus niidab jalad alt!
Archive
Viimased postitused
Jaanuar 2010
Link
Reading...
Kõik mis arendab mind ja aitab maailma näha. Horoskoobid teevad tuju heaks!
Currently listening to...
Igas loos on oma iva ja tujudele vastavalt aariast lorilauluni on kõik omal kohal.
Last Movie seen...
Loodusfilmid,populaarteaduslikud filmid.
Quote
LIFE IS LIFE. LIFE IS BEAUTYFUL!


284203
Visits

20 Jaanuar 2010
Ma pole kudunud...15 aastat mitte ühtegi kinda-sokipaari.Õpetanud olen oma tütreid, näägutanud nende kallal, aga tegija ma ei olnud.Mõlemad vanaemad kudusid..., mis ma nende "leivast" ikka ära võtan! Tänaseks on aga ühel haigusest käsi halvatud ja teine lihtsalt juba vanuse poolest ei jõua. Tüdrukud on tegelikult nii kibedad käed kudumises, et ma ei hakanud võistlemagi-nad kudusid sõbrannadele jõuludeks sokid(vist kumbki kolm paari). See käis kooli ja igasugu jõulusiiberdamise kõrvalt neil imelihtsalt ja mulle märkamatult.
Nüüd aga...võtsin vardad kätte just oma blogi jaoks.Eelsoenduseks tegin kindad harutatud lõngast just juhuks- kui sassi läheb- harjutasin,sain õuekindad hoovitöödeks
Peaasjalikult sain aimu jälle silmade arvust vardal, sassis lõngadest näppude vahel ja kärsitusest, millega oodati kinnaste valmimist. Ühel hommikul avastasin ,et suure proovimise tuhinas on isegi vardad välja tõmmatud- mugavam ju kätte panna!Ega nelja aastasest selline tegu just suurelt mööda ei lähe.Ta teab, et need on venna jaod ja muidugi ootab pikisilmi oma roosasid!Siin töö pooleli ja proov käsilPöidla välja arvutamine on suur töö.Minu koba tegemine võttis nädala, igasugu vahedega ja muster läks kohe sassi kui päevane paus tekkis.Valmis kindad on siin, mingi karu siiberdab ka piltidel-väike tüdruk topib teda igale poole!Muster on rahvuslik-SAARDE KINDAKIRI- lihtsalt värviline.Silmi vardal 2x10-11 mustriosas,soonik 40 silma,( kolmekordsed) paksud kindad said valmis. Sattus kokku- sinine- minu esimene postitus ja aastaprojekt oma värvi poolest.Tegelikult isegi vahva, pidada blogis sama joont aastaprojektiga.
Selline korvike lõngajuppidega ootab töötlemist-"roosased" kindad vist ei kannata oodata! Lähme siis jälle tegutsema, puid vaja tassida...
avastaja posted @ 18:03 - Link - kommentaarid (2)