Avastamisrõõm
Avastamisrõõm
About Me
eatu
Location: KODU
Zodiac Sign: jäär
hubanekodu.jpg Blog Description
Käsitöö on osake elust ilma milleta kohe kuidagi ei saa!:D
What I like...
Olla elus, armastatud, hoitud, tähele pandud-me kõik vajame seda. Minule on olnud au elust osa saada. Suurima rõõmuga jagan nii kogemusi, elamusi kui oskusi.
What I hate...
Pugemine ja ärakasutamine. Võlts ja valelik ei jõua kaugele, sest kadedus niidab jalad alt!
Archive
Viimased postitused
Detsember 2009
Link
Reading...
Kõik mis arendab mind ja aitab maailma näha. Horoskoobid teevad tuju heaks!
Currently listening to...
Igas loos on oma iva ja tujudele vastavalt aariast lorilauluni on kõik omal kohal.
Last Movie seen...
Loodusfilmid,populaarteaduslikud filmid.
Quote
LIFE IS LIFE. LIFE IS BEAUTYFUL!


282341
Visits

16 Detsember 2009
MA SAIN PAKI!NII ILUSA ja JÕULUSE!Kes juba pakki nina on pistnud,see ainult õhkab ja ütleb:"Vägev!"Muide,istudes arvuti taha,maiustasin MULLE TEHTUD KOMMIGA(isegi lapsed ei tea,et emal on kommi!),pidas kassipoeg vajalikuks mulle sülle magama ronida,aga oleks te näinud reaktsiooni kommilõhna peale!Nii pugejat ja meelitajat kui see loom praegu ei ole kellelgi-otsib kommi lõhna,hüppas isegi kapi otsa karbile järgi!Hea kaup!!!SESSU-oled minusugust usinalt üllatanud,ütlen ausalt,et ühtegi neist tehnikatest ja töövõtetest ei ole mina teinud.Andsid mulle proovimata asjade nimekirja suure pagasi!Aitäh!
Mina tegin pakikese KATAKESEKESELE(küll on keeruline käänamine sellel nimel),kelle jõuluvärviks oli hõbevalge.Mulle oli värv päris pirukas!Leidsin lõpuks midagi sellist,mis sätendas ja läikis nagu maha sadanud värske lumi päikse käes.Valmis sai linik,mis mõeldud kuuse alla tuppa,et jõulud ei oleks mustad ilmast sõltumata ja lumesära kaunistaks ehtes puud.Selle kangaga on veel üks omapärane lugu-see on klaasiriie,mis ei põle ja ei võta tuld külge-tuleohutus kuuse all tagatud.Loomulikult ei ole keelatud teda ka laudlinana kasutada,otsus jääb uue omaniku teha. Ilusat jõuluaega mõlemale foorumikaaslasele!
Midagi on saanud valmis ka igasugu teiste toimetuste vahel ja siin on üks kott,mis minu meelest päris hästi õnnestus viite sorti erinevast asjast üheks tervikuks.Ühelt poolt ja teiselt poolt Kokku on poekotte rohkem valmis saanudNüüd on nad reas! Kilekotid nurka!
avastaja posted @ 14:20 - Link - kommentaarid