Avastamisrõõm
Avastamisrõõm
About Me
eatu
Location: KODU
Zodiac Sign: jäär
hubanekodu.jpg Blog Description
Käsitöö on osake elust ilma milleta kohe kuidagi ei saa!:D
What I like...
Olla elus, armastatud, hoitud, tähele pandud-me kõik vajame seda. Minule on olnud au elust osa saada. Suurima rõõmuga jagan nii kogemusi, elamusi kui oskusi.
What I hate...
Pugemine ja ärakasutamine. Võlts ja valelik ei jõua kaugele, sest kadedus niidab jalad alt!
Archive
Viimased postitused
November 2009
Link
Reading...
Kõik mis arendab mind ja aitab maailma näha. Horoskoobid teevad tuju heaks!
Currently listening to...
Igas loos on oma iva ja tujudele vastavalt aariast lorilauluni on kõik omal kohal.
Last Movie seen...
Loodusfilmid,populaarteaduslikud filmid.
Quote
LIFE IS LIFE. LIFE IS BEAUTYFUL!


292507
Visits

12 November 2009
Pildistasin ära täna asjad,mis muidu laiali jooksevad ja jälgi ei jäta.Üks 220x220 tekikott ja 2padjapüüri,mis pildistamata juba ongi uue omaniku käes-tütre sünnipäevakink.
Kevadel lubasin heategevusfoorumis anda oma panuse Hanila perele Läänemaal.Valmis ja viimistletud sai tekikott 152x210 cm,mis kokku õmmeldud ribadest ja kaunistuseks peal pitsikesed.Pitsikesed on puuvillased, tööstuses toodetud,kuid annavad koduse ja sooja tunde tekikotile.Otsustasin näidata ka tehnilist poolt,kuidas ma pitsid peale õmblesin:pool pildist on pahemalt poolelt st pitsi alt.Padjapüür 46x60cm(läks natuke ka pesus kokku)sai kaunistatud tikandiga. Nüüd hakkan otsima variante,kuidas pakk Läänemaale jõuab.
Ühe komplektina on valminud veel üks tekikott 155x210 cm ja padjapüür50x55 cm,lisaboonusena ronis pildile unelev kassipoegHelesinine voodikomplekt on teel päkapikkude kingikotti.Jagub ka veel materjali pajalappide kokku kombineerimiseks,mis on kingikotis alati oodatud. No,nii,jagajale jäävad näpud,mis uusi asju meisterdama hakkavad!Jõudu Teilegi!
avastaja posted @ 11:54 - Link - kommentaarid