Avastamisrõõm
Avastamisrõõm
About Me
eatu
Location: KODU
Zodiac Sign: jäär
hubanekodu.jpg Blog Description
Käsitöö on osake elust ilma milleta kohe kuidagi ei saa!:D
What I like...
Olla elus, armastatud, hoitud, tähele pandud-me kõik vajame seda. Minule on olnud au elust osa saada. Suurima rõõmuga jagan nii kogemusi, elamusi kui oskusi.
What I hate...
Pugemine ja ärakasutamine. Võlts ja valelik ei jõua kaugele, sest kadedus niidab jalad alt!
Archive
Viimased postitused
Oktoober 2009
Link
Reading...
Kõik mis arendab mind ja aitab maailma näha. Horoskoobid teevad tuju heaks!
Currently listening to...
Igas loos on oma iva ja tujudele vastavalt aariast lorilauluni on kõik omal kohal.
Last Movie seen...
Loodusfilmid,populaarteaduslikud filmid.
Quote
LIFE IS LIFE. LIFE IS BEAUTYFUL!


288596
Visits

28 Oktoober 2009
Täna on võrratu päev olnud!Eile oli ilus päev!Tütardel oli-17 ja on-16 sünnipäev ja emal on käsitööpäevad!Tänu koolivaheajale pääsen kergemalt "toimkonnast".Oma külaliste kostitamisega tegelevad nad ise-paremaid palakesi jagub vanematelegi.
Suurim kingitus aga oli see,et meie kadunud-hukkunuks peetud- part tuli täna koju!!!Ta on küll kannatada saanud ja kohati sulgedeta,aga ma pean seda imeks,ta on kodus-ELUS!Teine igatses teda nii kohutavalt,et pidasin plaani ta patta lüüa-nüüd on nad taas koos.
Nii ilusate hetkede peale otsustasin näidata ka valmis saanud asju,mida saan praegu näidata...Ühel portsul rätikutel olid ääred palistamata ja kui juba masinaga vorm antud,otsustasin ilu kasuks ka pitsi heegeldada.Pits on küljel just selle pärast,et õmblusvaru nappis õmblemisel ja üle heegeldatud äär annab vastupidavust.Kolm sarnast rätti ootavad oma pitsikesi... Kuna igasugu puuvillaseid kangatükikesi 1-7 cm on kogunenud kole palju,siis andsin näppudele valu ja panin kokku veel pajalapid.Crazy-tehnika puhul on hea see,et valmis tükil on mitmekihilisust,mis peab kinni kuuma ja annab tihedust. Teise pool on lihtne puuvillane ruudukangas,vahel on vatiin.Väikese saladusena reedan,et vatiini saan vanadest jopedest,sest see on eriti hea ja testitud.Nüüd aga on piinlik hetk-vaibal on kassikarvad pildil näha...
avastaja posted @ 17:27 - Link - kommentaarid (3)