Avastamisrõõm
Avastamisrõõm
About Me
eatu
Location: KODU
Zodiac Sign: jäär
hubanekodu.jpg Blog Description
Käsitöö on osake elust ilma milleta kohe kuidagi ei saa!:D
What I like...
Olla elus, armastatud, hoitud, tähele pandud-me kõik vajame seda. Minule on olnud au elust osa saada. Suurima rõõmuga jagan nii kogemusi, elamusi kui oskusi.
What I hate...
Pugemine ja ärakasutamine. Võlts ja valelik ei jõua kaugele, sest kadedus niidab jalad alt!
Archive
Viimased postitused
Oktoober 2009
Link
Reading...
Kõik mis arendab mind ja aitab maailma näha. Horoskoobid teevad tuju heaks!
Currently listening to...
Igas loos on oma iva ja tujudele vastavalt aariast lorilauluni on kõik omal kohal.
Last Movie seen...
Loodusfilmid,populaarteaduslikud filmid.
Quote
LIFE IS LIFE. LIFE IS BEAUTYFUL!


288548
Visits

22 Oktoober 2009
Ilmad on nii nagu nad on...Minu meeleolud ei ole ka kõige paremad,sest olen tänaseks vaesem ühe looma-linnukese võrra.Üleeile öösel toimus meil hoovis midagi veidrat päris mitu tundi ja hommikul selgus,et üks pardike on kadunud.Kaaludes kõike ja uurides jälgi,sai selgeks,et üks võõras loom on tükiga hakkama saanud ja lausa puukuuris laamendanud-kartmata meie koeri.Eile öösel passisin ja nägingi peletist-suurem kui saksa lambakoer!Kõrge jalaga,pika näoga... ja vere maitse on tal suus,passis juba aia taga...Muretsen nüüd juba kõigi loomade pärast,sest pisikesed koerad on talle ainult lõugade lahti tegemise vaev,kassidest ja jänesest ei räägigi.See on kurb osa sellest loost,passimise paremaks pooleks oli minu aeg õmblusmasina taga.
Õmblemise vajadus oli ammu olemas,sest meie vanaema soovis ,et ma ta kaksikõele pajakindad õmbleksin.Venitatud aega tagasi ei saa,kuid nüüd oli põhjust töö ära teha.Proovisin teha tehnikas,mida varem ei ole vaevaks võtnud proovida.Mingit mustrit ma ka taga ei ajanud,sest närvilisus tegi oma töö.Valmis said pajalapid,mis vanadest riietest taaskasutuse leidsid. Materjal on puuvillane,õmmeldud vana lina külge,vahel vatiin ja tagumine pool on ühevärviline.Jõudsin rohkem kui lootsin,kuid hetkel rohkem näidata ei saa-teised projektid tahavad ka tegemist!Loodan,et teil on ilusamad hetked kui meil praegu.KOHTUMISTENI!
avastaja posted @ 19:40 - Link - kommentaarid (3)