Avastamisrõõm
Avastamisrõõm
About Me
eatu
Location: KODU
Zodiac Sign: jäär
hubanekodu.jpg Blog Description
Käsitöö on osake elust ilma milleta kohe kuidagi ei saa!:D
What I like...
Olla elus, armastatud, hoitud, tähele pandud-me kõik vajame seda. Minule on olnud au elust osa saada. Suurima rõõmuga jagan nii kogemusi, elamusi kui oskusi.
What I hate...
Pugemine ja ärakasutamine. Võlts ja valelik ei jõua kaugele, sest kadedus niidab jalad alt!
Archive
Viimased postitused
Oktoober 2009
Link
Reading...
Kõik mis arendab mind ja aitab maailma näha. Horoskoobid teevad tuju heaks!
Currently listening to...
Igas loos on oma iva ja tujudele vastavalt aariast lorilauluni on kõik omal kohal.
Last Movie seen...
Loodusfilmid,populaarteaduslikud filmid.
Quote
LIFE IS LIFE. LIFE IS BEAUTYFUL!


288594
Visits

08 Oktoober 2009
Nii palju peamurdmist ja aukartust loosipaki nime teada saades,ei ole mina tükil ajal kogenud.Teades,kes on mu paki saaja,istusin kohe rahulikult arvuti taha ja vaatasin kogu ta blogi läbi.Tagataskust meenus mulle,et olen selle inimese tegemisi juba varem märganud ja aiva imetlenud ning põlved ainult nõrgemaks muutusid!Siis tuli suur mõttetu auk...,siis saatsin järelpärimise projektijuhile,et saada konkreetsemat teavet,aga vöta näpust!...proua uue padja omanik teatas väga armsalt,et polegi tähtsust,olgu lihtsalt PADI.Nüüd olin mina tupikus,sest ei tahtnud oma ideest loobuda,nimelt olid esialgse soovi kohaselt tellijal rohelised toonid,aga ma jännis oma rohelistega!Nii ma siis õmblesin-toppisin täis lõpuks PIREPARMULE pruuni-roosa mööblinaha tükkidest lapitehnikas padja. Jäin oma tegemisega suhteliselt hiljapeale,just enda silmis ja kahtlesin kogu aeg,et kas sobib,õnnestub jõuan ja ...Oh,mind!Pireparmul padi nüüdseks õnnelikult käes ja ...kujutage ette,tema pingiga ühte tooni ka!Mis minul veel siin tunda kui ainult rõõmu!
Pakk mulle-tuli teatena postkasti ja poolel teel sidesse tunnistas postiljon ausalt,et tema riistapuul-rattal ei ole sellist kohta,kuhu nii suurt asja panna!,aga pakk on pehme-vist padi!Muigasin ja naersin endamisi edasi side poole vändates ja vaevalt uksest sisse saanuna tormas teenendaja taharuumidesse paki järgi.Teenendus missugune!Seletasin lühidalt ka paki iseäranist põhjust ja tormasin omakorda koju pildistama-foorumisse hõiskama.Sain paki KAARI 2-lt ja tõepoolest on teksapadi kopsakas tükk,lisana on kaasas nõelapadi ja šokolaadi kohta ütles väikeneiu:"See on suurte oma!" Suur aitähh KAARI 2 ja PIREPARM,need õied on teile! Projektijuhile MINULIISU,kalli ja see pildike õitest-enne öökülmasid võtsin värvid tuppa! Ilusaid patju teistelegi!
avastaja posted @ 17:43 - Link - kommentaarid (1)