Avastamisrõõm
Avastamisrõõm
About Me
eatu
Location: KODU
Zodiac Sign: jäär
hubanekodu.jpg Blog Description
Käsitöö on osake elust ilma milleta kohe kuidagi ei saa!:D
What I like...
Olla elus, armastatud, hoitud, tähele pandud-me kõik vajame seda. Minule on olnud au elust osa saada. Suurima rõõmuga jagan nii kogemusi, elamusi kui oskusi.
What I hate...
Pugemine ja ärakasutamine. Võlts ja valelik ei jõua kaugele, sest kadedus niidab jalad alt!
Archive
Viimased postitused
September 2009
Link
Reading...
Kõik mis arendab mind ja aitab maailma näha. Horoskoobid teevad tuju heaks!
Currently listening to...
Igas loos on oma iva ja tujudele vastavalt aariast lorilauluni on kõik omal kohal.
Last Movie seen...
Loodusfilmid,populaarteaduslikud filmid.
Quote
LIFE IS LIFE. LIFE IS BEAUTYFUL!


294117
Visits

14 September 2009
Täna jätkan eelmise postituse toonides-rohelisega.Valmis sai veel üks pits-saunalinale- mitte päris selliselt nagu ta mustrilehel kirjas.Muster on aastast 1958-Nõukogude Naine nr.2-voodipesu pits linale.Valmistama hakates ei uskunud ma,et pits nii suur tuleb!Mustri pilt oli ainult 10cm pikk ja 4 cm lai-minu iirisniidist ja nr.1 heegelnõelaga pits on kitsamast kohast 12 cm lai ja laius tipus 20 cm ning 120 cm pikk.Seega on saunalina allääres üks tõeline tükk meisterdust, mis tegelikult päris ilusa mulje jätab ja ka silma hakkab.Kaalu tuli pitsil 91 grammi,kulus 3,5 kera niiti(25 gr keras).
Nüüd vahetan natuke teemat-värvid jäävad samaks.Vaadake,mis ma leidsin aiast!Mini-päevalill!Ma imestan siiani,et ta ülgse kasvama on jäänud-maasikate vahelt tuli välja-sest seal on eriti palju sobratud ja liigutatud lehtede vahel.Igatahes ilus üllatus ja armas!Seeme on sattunud lindudelt eelmise aasta päevalilledelt,sest enne külma algust tegid linnud ise õied valmis seemnetest tühjaks,jättes püsti rootsud.Kokku on selliseid isehakanud lillekesi aias oma paarkümmend-erinevatest sortidest ka veel.Kolmandik päevalilli läks õitsemise ajal mädanema liigniiskusest.Seda 2,5 meetrist aga andis pildistada oma kõrgusesse pürgimise tõttu,praegu ta usinalt paisub ja kroonlehed on ära kukkunud-ilus toidulaud tihastele.
avastaja posted @ 19:30 - Link - kommentaarid (2)