Avastamisrõõm
Avastamisrõõm
About Me
eatu
Location: KODU
Zodiac Sign: jäär
hubanekodu.jpg Blog Description
Käsitöö on osake elust ilma milleta kohe kuidagi ei saa!:D
What I like...
Olla elus, armastatud, hoitud, tähele pandud-me kõik vajame seda. Minule on olnud au elust osa saada. Suurima rõõmuga jagan nii kogemusi, elamusi kui oskusi.
What I hate...
Pugemine ja ärakasutamine. Võlts ja valelik ei jõua kaugele, sest kadedus niidab jalad alt!
Archive
Viimased postitused
September 2009
Link
Reading...
Kõik mis arendab mind ja aitab maailma näha. Horoskoobid teevad tuju heaks!
Currently listening to...
Igas loos on oma iva ja tujudele vastavalt aariast lorilauluni on kõik omal kohal.
Last Movie seen...
Loodusfilmid,populaarteaduslikud filmid.
Quote
LIFE IS LIFE. LIFE IS BEAUTYFUL!


294115
Visits

05 September 2009
Alustame tähtsusejärjekorras!4.sept oli vanaisa sünnipäev!Ta sai sellise tordi...ja 6.septembril on pisitütre sünnipäev.Sõbrad ja tuttavad käisid laupäeval tordil ja mõnusalt aega veetmas.Tibukese tort oli selline......väike päike-nagu teda kutsutakse sünnist saati-sai neljaseks!
Vahepeal on käsitöö üpris unaruses olnud,sest mõnikümmend liitrit siirupit marjadest on tehtud,kümmekond purki kurke on purki aetud ja sadakond liitrit õunamahla välja pressitud,metsas seenel käidud ja natuke pohli ootab moositamist.Nii natuke ongi hetkel talveks valmistatud,aga tööd veel jagub!Kompotid-õun ja ploom-ootavad alles,alõdzad on korjamata-toored,kurki alles tuleb ja tomatit on ka sisse teha.
Nüüd siis käsitööst.Üks vana padjapüür jäi mulle silma-ilus pits oli vahel.Võtsin imepeenikese pitsi maha paberile ja andes endale aru,et ma ei jõua hetkel pitsi padjale heegeldada,kombineerisin ta äärepitsiks.Pilt paberilt ja väikestest rehkendustest.Valmis kaup sai selline ja roheline!Heegelnõel nr.1 ja kolmekordne puuvillane nõukogudeaegne õmblusniit,kaalu 55 grammi.Kohtume taas!
avastaja posted @ 20:53 - Link - kommentaarid (3)