Avastamisrõõm
Avastamisrõõm
About Me
eatu
Location: KODU
Zodiac Sign: jäär
hubanekodu.jpg Blog Description
Käsitöö on osake elust ilma milleta kohe kuidagi ei saa!:D
What I like...
Olla elus, armastatud, hoitud, tähele pandud-me kõik vajame seda. Minule on olnud au elust osa saada. Suurima rõõmuga jagan nii kogemusi, elamusi kui oskusi.
What I hate...
Pugemine ja ärakasutamine. Võlts ja valelik ei jõua kaugele, sest kadedus niidab jalad alt!
Archive
Viimased postitused
August 2009
Link
Reading...
Kõik mis arendab mind ja aitab maailma näha. Horoskoobid teevad tuju heaks!
Currently listening to...
Igas loos on oma iva ja tujudele vastavalt aariast lorilauluni on kõik omal kohal.
Last Movie seen...
Loodusfilmid,populaarteaduslikud filmid.
Quote
LIFE IS LIFE. LIFE IS BEAUTYFUL!


292621
Visits

02 August 2009
Kõigepealt näitan veel viimaseid õisi oma aiast ja siis ka käsitöö manu.Põhjus väga veider-viskasin kassi välja!-ta piirab mind juba 18 tundi,sammugi maha jäämata.Las käib vahepeal pissil ka ära,siis miilustame edasi ja mul töö ka tehtud selleks ajaks... See liilia oli ka mulle üllatus,sest õie suurus on 20-30 cm läbimõõduga.Möödunud aastal oli 3 õit,sel aastal 11 õit.Täpiline õis on ka uueke-teist aastat aias ja õisi oli 4. Punased õied on lihtsalt ületamatu üllatus,sest kahel varrel oli õienuppe 16 ja väiksemaid õiekimpe 5.Varre jämeduse mõõtsin huvi pärast ära,ümbermõõt on 5 cm.Sellel pildil on õitsemise algus ja praegu on viimased nupud avanenud-kaks nädalat värvi! Paraku,tean,et oli sorte,mis ei näidanud oma ilu.Võibolla tegi vesirott pahandust,lihtsalt põdesid liigutamist või sai elujõud otsa-järgmine aasta näitab.
Käsitöö tegemine on praegu enamusel nagu loterii,pole minagi teistest erinevam.Jäin lihtsalt arvuti taha pidama-äike ja siis tulid külalised ja aeg oligi läinud augusti.Panin tütre saunalinale"märgi" külge,sest teise tütre kollane(toonivahega) sünnipäeva kingitus varastati laagris ära!!!... Niipalju täna elust...
avastaja posted @ 10:07 - Link - kommentaarid (4)