Avastamisrõõm
Avastamisrõõm
About Me
eatu
Location: KODU
Zodiac Sign: jäär
hubanekodu.jpg Blog Description
Käsitöö on osake elust ilma milleta kohe kuidagi ei saa!:D
What I like...
Olla elus, armastatud, hoitud, tähele pandud-me kõik vajame seda. Minule on olnud au elust osa saada. Suurima rõõmuga jagan nii kogemusi, elamusi kui oskusi.
What I hate...
Pugemine ja ärakasutamine. Võlts ja valelik ei jõua kaugele, sest kadedus niidab jalad alt!
Archive
Viimased postitused
Juuli 2009
Link
Reading...
Kõik mis arendab mind ja aitab maailma näha. Horoskoobid teevad tuju heaks!
Currently listening to...
Igas loos on oma iva ja tujudele vastavalt aariast lorilauluni on kõik omal kohal.
Last Movie seen...
Loodusfilmid,populaarteaduslikud filmid.
Quote
LIFE IS LIFE. LIFE IS BEAUTYFUL!


282460
Visits

18 Juuli 2009
Minu esimene TKV"Lapsed Rõõmsaks" on minu poolt tehtud,saadetud ja tulemid on siin:SESSU laps sai omale lapiteki 125x133 cm,kaaluga 758 gr.Lapiidee on raamatust Davina Thomas "200 lapiruutu kokkusobitamiseks ja varieerimiseks",ruut nr.103-kolmest lapist vaip.Üks lapiruut sai15x15 cm suur,koosneb 24 detailist ja neid on tekil 16 tükki-igaüks isevärvi.Materjal on pärit Viljandist ja on tegelikult tootmisjäägid,millest annab imelisi asju kokku panna ja rahakott jääb ka ellu!Teki teine külg on valge ja vahel õhuke kiht vatiini,mis juba tööstuslikult paika tepitud.
Teine pakk oli ELINALY lapsele ja ütlen ausalt-peavalu jagus!Ma ei olnud valmis oma mõtetes,et võin saada alla 3 aastaseid loosilapsi-seepärast olin tulemusi teada saades natuke nõutu.Nii pisikesed ei tea ju öelda,mis neile meeldib ja ise ma lapsi ka näinud ei ole,et oskaks soove silmist lugeda.Kingitus ise tuli selline,taotlusega,et oleks mida kõndima õppimisel järgi vedada!Jääkarupoeg on 40 cm pikk, kaalub 407 gr ja täidetud naturaalse villaga.Nägu on tal muigel nagu minulgi,sest nii väga loodan,et pisipõnnile meeldib!Lõpetuseks lisan kõigile veel õied,mis südant rõõmustavad......meie ootame pakke...
avastaja posted @ 11:06 - Link - kommentaarid (7)