Avastamisrõõm
Avastamisrõõm
About Me
eatu
Location: KODU
Zodiac Sign: jäär
hubanekodu.jpg Blog Description
Käsitöö on osake elust ilma milleta kohe kuidagi ei saa!:D
What I like...
Olla elus, armastatud, hoitud, tähele pandud-me kõik vajame seda. Minule on olnud au elust osa saada. Suurima rõõmuga jagan nii kogemusi, elamusi kui oskusi.
What I hate...
Pugemine ja ärakasutamine. Võlts ja valelik ei jõua kaugele, sest kadedus niidab jalad alt!
Archive
Viimased postitused
Detsember 2015
Link
Reading...
Kõik mis arendab mind ja aitab maailma näha. Horoskoobid teevad tuju heaks!
Currently listening to...
Igas loos on oma iva ja tujudele vastavalt aariast lorilauluni on kõik omal kohal.
Last Movie seen...
Loodusfilmid,populaarteaduslikud filmid.
Quote
LIFE IS LIFE. LIFE IS BEAUTYFUL!


280699
Visits

22 Detsember 2015
Jõulud on ukse ees. Vihma sajab , kõik ujub... Mis sellest, vähemalt mulle ei lähe korda see looduse heitlikkus. Omal moel on isegi hea meel, sest tööd ja vaeva on vähem nii lume rookimise kui puude tassimise osas. Olen kulunud, natuke väsinud ja nüüd ka kohutavas pinges, sest aasta lõpp ja enne seda saadud uudised löövad pea peal kokku. Kas närv peab vastu pingele, mida veel üle elada tuleb ning kuidas saada hakkama kõigega , mis tegemata.
Suureks , ma julgen öelda, et lausa päästjaks oli mulle ja mu mõistuse kokkujooksmise ohule see 3 nädalat kui olen saanud õmblusmasina taga olla. Keskendumisvõime on olnud nii keeruline ja kuidagi kaugel minust, olen selle pika sügise lihtsalt toimetanud mingil automaatkäigul. Lõpuks ometi leidsin ühise keele nii vaimu , jõu kui tahtega ja see tunne on hea. Olen sassi ajanud ööd ja päevad, õmmelnud kellaajast hoolimata. Pole probleemi istuda masina taga hommikul kuueni, siis tunnike magada, siis laps üles ajada ja kooli saata ning jälle kuni lõunani vuristada kokku jupikesi. Pealelõuna on olnud keeruline, lausa sombilik, siis ongi argipäeva toimetuste aeg, et liikuda ja mitte püstijalu magama jääda. Möödunud nädala reede-laupäev päädis 48 tunni jooksul 6 tunnise magamisega, kuid tehtud töö oli seda väärt! Pühapäev kuluski pigem taastumiseks, saunatamiseks ning esmaspäev tõi juba uued uudised, mis paratamatult panevad mõtlema, "kuhujoosta, et jõuda!" Võtan asja mõistusega ja eks näeb, mis saab- väga hõisata pole midagi, aga toime peab tulema.
Viimase öise ponnistuse tulemused siis ka siin- taas veel kord pajakindad: 4 paari kirjude öökullide taustal.

Lisan ainult, et kõik selle kuu tegemised on puhas taaskasutus. Seda ringi võiksin ma nokitseda lõpmatuseni, sest see on põnev ning absoluutselt kordumatute asjade tootmine, mis minu jaoks on eriti tähtis. Saanud paar tellimust veel enne suurt "söömaorgiat", lippangi veel neid täitma, et ilusaid ning kordumatuid asju rohkem oleks!

Kohtumiseni veel sel aastal!

avastaja posted @ 13:05 - Link - kommentaarid (1)