Avastamisrõõm
Avastamisrõõm
About Me
eatu
Location: KODU
Zodiac Sign: jäär
hubanekodu.jpg Blog Description
Käsitöö on osake elust ilma milleta kohe kuidagi ei saa!:D
What I like...
Olla elus, armastatud, hoitud, tähele pandud-me kõik vajame seda. Minule on olnud au elust osa saada. Suurima rõõmuga jagan nii kogemusi, elamusi kui oskusi.
What I hate...
Pugemine ja ärakasutamine. Võlts ja valelik ei jõua kaugele, sest kadedus niidab jalad alt!
Archive
Viimased postitused
Juuli 2015
Link
Reading...
Kõik mis arendab mind ja aitab maailma näha. Horoskoobid teevad tuju heaks!
Currently listening to...
Igas loos on oma iva ja tujudele vastavalt aariast lorilauluni on kõik omal kohal.
Last Movie seen...
Loodusfilmid,populaarteaduslikud filmid.
Quote
LIFE IS LIFE. LIFE IS BEAUTYFUL!


294115
Visits

20 Juuli 2015
SUVI.

Midagi pole parata, aga peale püksipõlvede parandamise ja püksinööpide õmblemise ei näe ma peenikest näputööd suuremalt kohe mitte! Käib tõsine ettevalmistus talveks- küttepuude tegu. Käin vahelduva eduga võsas, elektriliinide alt maha saetud puid oksakääridega laasimas ja aiakäruga koju vedamas- nii oma 2x2 km päevas koormusega jalgsimatka tuleb ära. Lapsed on autoga abiks olnud ja pikad tüved paaril korral ära aidanud tuua järelkäruga, siis on kodus saag karjuma pandud ja tööle tuld antud.Oma osa ja natuke töörõõmu saavad ka teised pereliikmed. Igaüks teeb, mida suudab.Nii need riidad kasvavad, visalt aga kindlalt. See riit on oksakääride nokitsetud.Sae alt tulid juba järgmised nutsud.

Kortermajade juures lammutati vanu garaaze, meile pakuti puidumaterjali kütteks- sellest sai omakorda kuiv nutsuke riita.Et päris puuriitade vahele ära ei eksiks, siis natuke on ikka kokatud ka, kuid eks see on see tänamatu osa, mis kiirelt kõhtu kaob ja meeles kaua ei seisa! Vanaema sünnipäevaks sai tehtud mustika -kodujuustu kooki ja rabarberikooki muretaigna põhjal, pisipiiga on hetke sünnipäevapeolt pildile püüdnud.Kilingi- Nõmme linnapäevade raames osalesin leivaküpsetajate konkursil, kus pakkusin maitsta oma selle aasta uut toodet: mustikaleiba.

Ilusa Muusika Festivalil SCHILLING 2015 olime nii kõvasti rakkes ja töös, et omalgi siiani ehmatus. Kell kolm päeval alustasime müüki ja öösel kell 01.00 ei olnud lõpuks enam järjekorda! Ma ei tea mitte midagi, mis mujal platsil toimus ning ei näinud muud peale kundede ja tänulike nägude- see oli tegelikult ilus. Nii töist päeva annab lausa otsida, kuid vahva oli ikka. Eriti tore oli kuulda enne platsilt lahkumist kella kahe ajal öösel, et meie koduköögiga jäädi väga rahule!

Nii ta on, see elu eluke! Meheraasuke üritab taastusraviga ja füüsilise koormuse hoidmisega ennast järjel hoida. Edusammud on tillukesed, kuid rõõm on sellestki. Oma peas nikerdan imeasjakesi ja piidlen ikka vahest ka õmblusmasina poole, kuid tema taha istuda pole nii vaimselt kui füüsiliselt lihtsalt jõudnud. Unistan aga ikka edasi, äkki saan ka siis millegi ilusaga hakkama!

Toimekat suve!


avastaja posted @ 18:02 - Link - kommentaarid (5)