Avastamisrõõm
Avastamisrõõm
About Me
eatu
Location: KODU
Zodiac Sign: jäär
hubanekodu.jpg Blog Description
Käsitöö on osake elust ilma milleta kohe kuidagi ei saa!:D
What I like...
Olla elus, armastatud, hoitud, tähele pandud-me kõik vajame seda. Minule on olnud au elust osa saada. Suurima rõõmuga jagan nii kogemusi, elamusi kui oskusi.
What I hate...
Pugemine ja ärakasutamine. Võlts ja valelik ei jõua kaugele, sest kadedus niidab jalad alt!
Archive
Viimased postitused
Juuni 2015
Link
Reading...
Kõik mis arendab mind ja aitab maailma näha. Horoskoobid teevad tuju heaks!
Currently listening to...
Igas loos on oma iva ja tujudele vastavalt aariast lorilauluni on kõik omal kohal.
Last Movie seen...
Loodusfilmid,populaarteaduslikud filmid.
Quote
LIFE IS LIFE. LIFE IS BEAUTYFUL!


293759
Visits

16 Juuni 2015
Pool aastakest seda aastat juba läinud ja eks oleks omalgi hea, kui mõni märk ka kuskil maas on. Teen siis täna ühe maameheliku postituse, sest ilust ja võlust on asi ikka kaugel. Aprillis saime oma majapidamisse uue looma- pealinnast 6 aastase koera. Selline hall ja karvane ja korterikoerast maakaks üleminek on kenasti kulgenud. Mõned viperused ja tagasilöögid on olnud, kuid kus sa nendeta ikka saad. Õpime meie teda tundma ja tema maakate kombeid omastama, selline paras kompott! Koer on tubli! Ta on tark ja hoolas, isa põetaja. Isa küll poriseb ta kallal, et igavene pugeja lõust , aga tegelikult on ta mu parem käsi põetamisel. Vapustav varbapesija ja masseerija! Pildil siis semud koos, üks 9 ja teine 6 aastane- väga hästi saavad läbi, uustulnuk on lihtsalt natuke armukadedam.Käsitööd, sellist õrna ja kaunist minu tegemistes praegu napib. Majapidamine ja aiatööd on hetkel veel põhikohaga tõmblemine. Kuna majas ka kollamised , lõhkumised ja ehitamised tasapisi käsil, siis sai jupimajandusele lauavirnade osakonnas natuke valu antud ja üks korralik kast keldrisse kartulite jaoks tehtud. Kõik puhas oma käsitöö ja pesamuna valvsa pilgu all kokku klopsitud. Paar naela toksis ka tema sisse, aga kui ühel korral minu pöial alumiseks haamri all jäi, siis jättis nutuga mu üksi tohkendama ja tundis muret, et ta emale haiget tegi. Lohutasin teda ja selgitasin olukorda, kuid mälestuseks on sellest hetkel pöidlaküüne all väike sinikas. Pole hullu, kõik on paranev ja korras, küll kasvab välja.Mehed meie majas ka ei maga! Nende auks ja uhkuseks näitan , mis tiimitööna tehti- kemmerguaugule uus kaas! Kümme korda mõõdeti ja üks kord tehti, korralik töö!

Üks suur ja korralik tegemine on sel suvel veel- tupsu- nupsud tibud. Esimesed lapsed ilmusid 06.06.2015, nüüdseks on 2 mammat oma lastega juba jalutamas, aga täna laudas luurel käies, nägin kahel mammal veel tupsukesi. Pealik papa vaatas ka lapsed üle! Kuna mammasid on palju, siis korjasin munemise ajal ikka nii palju kui kannatas mune ära, seepärast tulevadki kõik mammad oma mõne pojaga, aga nad on saanud looduse kutsele vastata. Vastasel korral teevad need linnud omal äranägemisel üllatusi, mis tähendab, et nende järjepidevus viib sihile ja haudumine võib jääda isegi sügisesse. Ma nii suurt jama ei oodanud, vaid kinkisin kõigile võimaluse nautida mammaks olemist. Ühte peasakonda tahetakse juba ära osta, eks näeb, milline valitakse- 7 lindu ju veel pesal istumas!Väike rõõmurull ka kasvab, mehed saavad omavahel hästi läbi.Kevad ja koolide lõpetamised! Meie majas on neid asjandusi päris mitu. Üks tähis on maha pandud: keskmise tütre Eesti Maaülikooli 3 aastat on korralikult läbitud. Lõpuaktusele me isaga olude sunnil ei saanud, aga mõtetes olime ikka temaga.
Vanem tütar lõpetab sel aastal Tallinnas oma õpingud lasteaia õpetaja ametinimetusega ja pojal saab 9 klassi läbi. Mõlemad lõpetamised on kahjuks ühel päeval, nii jääbki taas kõik ainult igaühe oma peoks.

Nii natuke siis sai seda tegemist üles märgitud. Tavaliseks toimetamiseks on aiamaa, kasvuhoone, muru ja lilled. Isa käis möödunud kuul Haapsalus, nüüd jätkame kodus seal tehtut. See on üks pikk ja keeruline toimetamine, mida ma siia ei kajasta, kuid mis võtab neljandiku päevast ja väsitab korralikult mõlemaid- ilma taastusvõimlemise ja tõmblemiseta pole lootust paraneda.

Kohtumisteni juba peenemate näputöödega!avastaja posted @ 00:47 - Link - kommentaarid (3)