Avastamisrõõm
Avastamisrõõm
About Me
eatu
Location: KODU
Zodiac Sign: jäär
hubanekodu.jpg Blog Description
Käsitöö on osake elust ilma milleta kohe kuidagi ei saa!:D
What I like...
Olla elus, armastatud, hoitud, tähele pandud-me kõik vajame seda. Minule on olnud au elust osa saada. Suurima rõõmuga jagan nii kogemusi, elamusi kui oskusi.
What I hate...
Pugemine ja ärakasutamine. Võlts ja valelik ei jõua kaugele, sest kadedus niidab jalad alt!
Archive
Viimased postitused
Veebruar 2015
Link
Reading...
Kõik mis arendab mind ja aitab maailma näha. Horoskoobid teevad tuju heaks!
Currently listening to...
Igas loos on oma iva ja tujudele vastavalt aariast lorilauluni on kõik omal kohal.
Last Movie seen...
Loodusfilmid,populaarteaduslikud filmid.
Quote
LIFE IS LIFE. LIFE IS BEAUTYFUL!


289788
Visits

15 Veebruar 2015
1 - 2 - 3


Projekti alguse löön lahti kohe toodetega magamistuppa. Alustame tagantpoolt, kolm padjapüüri 50x60 suurusega:


Kaks tekikotti, millest üks 150x 210 suurusega, ruudud vahel 21x21 cm


Ühelt poolt natuke kärtsuma ruuduribaga kui teiselt poolt.


Teine tekikott on 240x220 cm ja mõlemilt poolt ühesuguselt ruuduline, ruudu suurus 23x23 cm
Tekikottide, padjapüüride kõrvale ka üks lina 220x236 cm, mis ka natuke triibuline. Siin pildil kõik 1, 2, 3 koos!


Aega võttis , aga asja sai! Nüüd olen jälle käsitöistest tegemistest olude sunnil natuke kaugemal, aga kui jõuan, siis ikka nokitsen. Valdav aeg kulub abikaasa abistamisele, sest me mõlemad õpime ratastooliga toime tulema. Taastusravi Haapsalus andis taas füüsilist jõudu juurde ja kogemusi raskete olukordadega hakkama saamiseks , kuid nagu elu näitab, siis operatsioonihaavad rinnal (südameoperatsioonid) annavad ikka väga tunda ja on hellad. Arstidki ütlesid, et luud paranevad paari kuuga ,kuid liha mäletab valu kauem, lisaks veel armkoed... Millal julgeme jalgade tundlikuse taastumisele mõelda ja kõndimisest unistada- näitab aeg.

Tänane tuuline ilm pani meie peres paljud proovile. Esivanemad käisid saunas. Vanaisa on igati kabe ja tuterdab mõnuga,vaatamata oma väga tugeva nägemispuudulikkusega( praktiliselt pime) aga vanaemal on tugikäru, ta lihtsalt nõrguke. Meeletu libedus , mis täna päikesepaiste ja külmaga tekkis, lõi vanaemal jalad alt ja vanaisa keeletuks, sest ei saanud üks püsti ja ei jõudnud teine tõsta- päris madin maas päise päeva ajal keset tänavat ja abi pole loota, kumbki toime ei tule. Lõpuks kui meile jõuti, oli vanaema nii shokis ja vanaisa ei julenud isegi piiksuda, et ta ei julge nii armetu vanaemaga tagasi minna. Noh, tegime siis kiriku keset küla: pakkusin, et ma lähen meest sauna pesema ja poeg viib ratastooliga vanaema koju (umbes kilomeeter) ja vanaisa "sõidab" tugiraamiga järgi. Nii see tänane saaga siis lahenduse leidiski, kuid kõvasti peavalu teeb olukord küll, sest autojuht, meie isa , on ju ise abistatav ja rohkem lahendusi mul pole. Vaatab, mis aeg toob ja teeb, aga nii ma siis elan...

Kaunist talve Teile! Sõltumata kõledast tuulest oli ilm täna võrratu! Mul on nii hea meel, et olen ühele projektile linnukese kirja saanud vaatamata kõigele!
avastaja posted @ 18:45 - Link - kommentaarid (7)