Avastamisrõõm
Avastamisrõõm
About Me
eatu
Location: KODU
Zodiac Sign: jäär
hubanekodu.jpg Blog Description
Käsitöö on osake elust ilma milleta kohe kuidagi ei saa!:D
What I like...
Olla elus, armastatud, hoitud, tähele pandud-me kõik vajame seda. Minule on olnud au elust osa saada. Suurima rõõmuga jagan nii kogemusi, elamusi kui oskusi.
What I hate...
Pugemine ja ärakasutamine. Võlts ja valelik ei jõua kaugele, sest kadedus niidab jalad alt!
Archive
Viimased postitused
Detsember 2014
Link
Reading...
Kõik mis arendab mind ja aitab maailma näha. Horoskoobid teevad tuju heaks!
Currently listening to...
Igas loos on oma iva ja tujudele vastavalt aariast lorilauluni on kõik omal kohal.
Last Movie seen...
Loodusfilmid,populaarteaduslikud filmid.
Quote
LIFE IS LIFE. LIFE IS BEAUTYFUL!


286900
Visits

31 Detsember 2014
TERE VEEL SEL AASTANUMBRIL!

Jätaksin siia maha märgikese olnud aastast, et ta korralikult ära saata ja temaga lõpparve teha.
Aasta 2014 on olnud mulle raske. Haiget on saanud nii hing kui süda ja muret on jagunud viimasesse veerandisse liigagi palju.

Aasta algus oli keeruline kooli lõpetamisega seoses: otsas olid rahalised ressursid peres, väsimus kummitas ja kõik tegemised kasvasid nii koolis kui kodus üle pea. Lõpetatud sai koolitee vaatamata kõigele ja olen selles osas iseenda üle uhke, sest kõige väsitavam oli sõitmine nii rahaliselt kui ajaliselt. Tehtud , tehtud , tehtud!! 3 x hurraaa!!! endale!!!

Pere vanim tütar sai mehele antud enne jaanipäeva. See sündmus rikastas nii argipäeva kui soojendas kõigi südant, sest kõik laabus ja kulges uskumatult kenasti. Ilm oli super, noored rahul oma valikutega ja külalised oskasid meeleolukalt noori tögada! Armas ja ilus , kallid nad ju mõlemad!

Kuum , kuum suvi! Mitte midagi muud ei oska lisada kui ainult - palavus niitis!

Kooli ajaks oli mure meie maja vallutanud. Suured hingepiinad said mööda septembrikuu jooksul, siis tulid uskumatud kannatused eestimaal, mis võtsid sõnatuks. Ma ei taha öelda midagi, kuid meie haiglasüsteem on ikka õudne... Vahetult enne jõuluaega sai isa lõpuks koju. Väike hingerahu on tagasi, kuid suur ja pikk tee veel ees.

Kiirelt linnulennuna ongi see aasta kokkuvõtlikult läbi võetud. Suurimaks kingituseks oli väikese lapselapse sünd!

Selline väike vallatu nööbike, kes siin pildil alles mõne nädalane, aga juba nii asjalik!

Üks ime on meie majas osaks saanud- need 2 on 9 aasta jooksul esimest korda koos voodis! See on uskumatu!


Kui kevadel oli tegemist ühele tantsutrupile , siis vahetult enne jõuluaega leidsid nad taas tee minu juurde. Jõuluhooajaks oli vaja punaseid undrukuid oma 10 tükki valmis teha. See on ainumas pilt minu tegemisest vahetult enne seelikute majast välja rändamist uute omanike juurde!


Jõulud said veedetud Viljandis , kuhu kogunesime kõik, nii vanad kui noored. Sai üks tagasihoidlik ja meeldiv mõne tunnine õdus olemine oldud. Päkatsid olid kuuse alla ka üht- teist poetanud! Eks sealgi mu kätetööd natuke sees oli, igatahes pisike tehiskuusk kaunistas õhtut vägagi armsalt!Viimased tunnid on veel seda aastat ja siis on ta läinud! Las minna, ilma igasuguse kahjatsuseta! Las läheb ära temaga majast mure ja vaev, kibedus ja pisarad- mitte midagi neist ei igatse. Loodan leida uuelt aastalt hingerahu ja meelekindlust, sest nii habras kui praegu, ei ole ma veel olnud. Lähedaste mured teevad hellaks, väga hellaks. Seepärast julgen loota natukenegi helgemaid päevi ka meie majja, et iga väike edusamm tooks kõigile naeratuse põsele ja annaks jõudu kaasa aidata isa tervise paranemisele. Suurelt unistada ei julge, naudin iga päeva ja ei torma, sest ei jõua ja ei taha.

Väikesed mõtted peas annavad jõudu, siis asud tasapisi samm-haaval tegutsema. Päev saab otsa ja palju ei jõudnudki, vahest on tunne, et midagi pole teinud,aga aeg läinud- no las läks , mis teha! Homme hakkame jälle otsast peale...

avastaja posted @ 00:38 - Link - kommentaarid (3)