Avastamisrõõm
Avastamisrõõm
About Me
eatu
Location: KODU
Zodiac Sign: jäär
hubanekodu.jpg Blog Description
Käsitöö on osake elust ilma milleta kohe kuidagi ei saa!:D
What I like...
Olla elus, armastatud, hoitud, tähele pandud-me kõik vajame seda. Minule on olnud au elust osa saada. Suurima rõõmuga jagan nii kogemusi, elamusi kui oskusi.
What I hate...
Pugemine ja ärakasutamine. Võlts ja valelik ei jõua kaugele, sest kadedus niidab jalad alt!
Archive
Viimased postitused
Jaanuar 2014
Link
Reading...
Kõik mis arendab mind ja aitab maailma näha. Horoskoobid teevad tuju heaks!
Currently listening to...
Igas loos on oma iva ja tujudele vastavalt aariast lorilauluni on kõik omal kohal.
Last Movie seen...
Loodusfilmid,populaarteaduslikud filmid.
Quote
LIFE IS LIFE. LIFE IS BEAUTYFUL!


294115
Visits

31 Jaanuar 2014
Projektiväliselt teen : TK Värskenda oma garderoobi.

Kasuka uuem välimus.

Varrukad olid pikad, mansetid paksud ja ei lasknud korralikult käsi liigutada. Tuli midagi ette võtta- varrukad lühemaks ja mansetid maha.

Siin originaalis vaade. Vasaku käe pikkus on see, milleni vaja jõuda... Tulemuseni jõutud proovi tehes kasuka omaniku seljas.

Harutasin lahti varrukad voodri küljest ja märkisin ära soovitud pikkuse , millele lisasin käänise tagasipööramise osa - 5 cm. Märkisin joone seebiga ning lõikasin skalpelliga mittevajaliku osa ära. Tagasipööramise osasse traageldan niidi, et märkejoon kaduma ei läheks. Pöörasin karvasele poolele käänise tagasi, et ära märkida voodri üleliigne osa (vooder oli eelnevalt juba sisse traageldatud, algeliselt), mille ära lõikasin.

Kinnitasin käsitsi ära lõigatud otstes õmblusekohad, et need hargnema ei hakkaks, sama protseduur voodril ja töötlesin tagasipööramise osa karusnahksel osal liimiriidega (5cm).

Liimiriie on lõigatud lõimejoont mööda ,liimitud koelõnga järgi põhiriidele, et välistada varrukasuu välja venimist kandmisel.
Ühendasin voodri ja varrukasuu masinal omavahel 1.0 cm-ga, õmmeldes kokku põhiriide, liimiriide ja voodri.

Pööran varruka kasukal õiget pidi ja kinnitan nööpnõeltega soovitud pikkuse. Nüüd keeran varrukasuu pahema poole endale nii ette, et saaksin salapistetega kinnitada käänise osa seespoolt põhiriide külge. Nüüd kinnitan veel voodri salapistetega põhiriide külge tagasi nii varruka küünarnukist kui kaenlaaugust. Pööran varrukad õiget pidi, viimistlen (õrn aurutamine ja harjamine) ning ongi kasukal uus välimus.


avastaja posted @ 16:57 - Link - kommentaarid