Avastamisrõõm
Avastamisrõõm
About Me
eatu
Location: KODU
Zodiac Sign: jäär
hubanekodu.jpg Blog Description
Käsitöö on osake elust ilma milleta kohe kuidagi ei saa!:D
What I like...
Olla elus, armastatud, hoitud, tähele pandud-me kõik vajame seda. Minule on olnud au elust osa saada. Suurima rõõmuga jagan nii kogemusi, elamusi kui oskusi.
What I hate...
Pugemine ja ärakasutamine. Võlts ja valelik ei jõua kaugele, sest kadedus niidab jalad alt!
Archive
Viimased postitused
Veebruar 2013
Link
Reading...
Kõik mis arendab mind ja aitab maailma näha. Horoskoobid teevad tuju heaks!
Currently listening to...
Igas loos on oma iva ja tujudele vastavalt aariast lorilauluni on kõik omal kohal.
Last Movie seen...
Loodusfilmid,populaarteaduslikud filmid.
Quote
LIFE IS LIFE. LIFE IS BEAUTYFUL!


285404
Visits

09 Veebruar 2013
Pisikesed toimetamised , mis ei kannata tegemata jätmist ja edasi lükkamine ainult "venitab püksikummi". Sain valmis padjapüürid pisipiigale, sellised nunnukad karukesed tuduvad nüüd temaga koos. Padjapüürid on puuvillased, 45x50 cm suured ja kahe nööbikesega. Samale pildile panin ka väiksemat sorti valmis saanud saunalina heegeldatud äärtega, millest üks oli juba varem esitletud, aga siin siis mõlemad koos. Need on asjad, mis kuluvad noorematele lastele kehalise kasvatuse tundidesse, parajad kaasa võtta ja hea kuivatada.

Ühed suuremat sorti pajakindad tegin veel, lihtsalt materjal oli juba nagunii välja lõigatud, ootas kokku panemist. Seekord siis ikka mehisemat tooni sinised, puuvillased presendist peopesad,vanadest kardinatest shenill peal.

Mõned tegemised on veel valmis, aga hetkel pesumasinas. Kõik mu tegemised on praegu vaatajale natuke üksluiselt igavad, kuid mina ei taha jätta jäädvustamata oma ajajaotust just sel perioodil kui koolis on oma tempo ja kodu küsib oma aega. Pealegi on lapsed nii tihti mööda ilma laiali ja kõigile peab olema ikka see tekikotike või padjapüürike kaasa anda. Mees ju ka käib nagu kass poegadega oma varandusega üle lahe, seegi ports vajab vahetust.
Natuke hellusest ka meie majas... Kass Lotte ei ütle sugugi ära võimalusest oma naiselikku hoolt jagada... Tudengitüdruku jänkupoiss Dexter on selleks parim võimalus!

Nüüd uutele tegudele!avastaja posted @ 18:23 - Link - kommentaarid (1)