Avastamisrõõm
Avastamisrõõm
About Me
eatu
Location: KODU
Zodiac Sign: jäär
hubanekodu.jpg Blog Description
Käsitöö on osake elust ilma milleta kohe kuidagi ei saa!:D
What I like...
Olla elus, armastatud, hoitud, tähele pandud-me kõik vajame seda. Minule on olnud au elust osa saada. Suurima rõõmuga jagan nii kogemusi, elamusi kui oskusi.
What I hate...
Pugemine ja ärakasutamine. Võlts ja valelik ei jõua kaugele, sest kadedus niidab jalad alt!
Archive
Viimased postitused
August 2012
Link
Reading...
Kõik mis arendab mind ja aitab maailma näha. Horoskoobid teevad tuju heaks!
Currently listening to...
Igas loos on oma iva ja tujudele vastavalt aariast lorilauluni on kõik omal kohal.
Last Movie seen...
Loodusfilmid,populaarteaduslikud filmid.
Quote
LIFE IS LIFE. LIFE IS BEAUTYFUL!


292490
Visits

06 August 2012
Sajab, sajab, sajab...

...täna jälle ja ikka sajab... Mees läks nüüdseks taas kodust kaugele tööle, üks tüdrukutest pakib asju välisreisile, pisipiiga loeb tema kõrval peast sajani ja targutab pakkimismeetodite üle. Kodune harmoonia -märjad kassid jooksevad toa ja õue vahet, pole neil kohta kus mõnuleda.
Peale Tartu seiklusi olen olnud tõelisel kultuurilainel. Tänaseks päevaks on käidud Tallinnas Andre ja Tim Kole mustkunsti illusioonietendusel ja suurel "galaetendusel"- mis omaette kogemus! Pärnus sai nauditud kahte Neeme Järvi Festivali kontserti: Paavo Järvi dirigeerimisel avakontserti ja Kalle Randalu kammerkontserti. Minu muljed on ainult kõrged, ma olen kultuuriliselt emotsioonidega laes! Magustoiduks sai eile veel kodulinna tulnud tsirkust nautida! Mida veel elult tahta!
Seltskonnad , kellega seigeldud olid lahedad ja elamused tekitasid elava arutelu kõigi osalejate vahel, ükskõikseks ei jäänud keegi. Ma luban, et niipea ei tülita kedagi kutsetega kultuuri ahmima!
Nii, et kolme nädalaga Svjata Vatrast, Jürgen Veberist Neeme Järvini... Oh kui võimas ja kaunis!


Käsitööd ma täna ei näita, sest asjad poolikud ja komplekteerimata, kuid ega tegemisteta ole oldud. Marjad ja moosid on oma osa nõudnud: mustika- metsmaasika moosi on 6 liitrit, punaseid vaarikaid on purgis 2 liitrit, kollaseid vaarikaid 3 liitrit, valget sõstart sai moosiks 2,5 liitrit ja 2 liitri jagu murakaid ka rabast koju toodud ning purki pistetud. Külm kevad on murakale oma jälje jätnud, mari on peenike kribu ja hõredalt, kuid väike reserv ikka juures.
Kirssideni pole hetkel ikka veel jõudnud, must sõstar kah ootab korjajat, 10 põõsast punast sõstart küpseb vihmaga mõnuga- kogub mahla! Tomat valmib, värvib oma põskesid ja kurk tahab ka näidata, mida suudab pakkuda. Oh, milliseks sahmerdamiseks kisub!
Viimased liiliad siin pildil, üks sort on veel ainult õitsemata.

Päevalillede müür näitab oma väge! Juuli alguse vihmatorm puhus nad kõik pikali, järgmisel päeval üritasime pojaga päästa ja aidata neid tagasi püsti saada, peaaegu õnnestuski.

Vahepeal on tööd ka tehtud- pesime pisipiigaga vaipu. Suur vaip sai harjaabi...

... hobuste kõrvad tuli noaga puhtaks kratsida!

Põõsaste vahelt leidsime midagi eriti karvast, kahjuks jõudis ta juba oma poosi muuta. Enne pilti olid kõik käpad ausalt taeva poole!

Ja uued lapsed siis ka pildile! Kevadel viis rebane meie Lumivalgekese pesast haudumast ära, kahju katastroofiline, sest kaotasime ka poolelt haudumiselt tibud. Isapart jäi üksi ja sai rebaselt oma valu kätte, kiskja pures ta nii lõhki rinnust, et minu käsi ei tõusnud hädatappu tegema. Kaks päeva istus isapart shokist põõsaste vahel peidus, siis ilmus õnneks välja ja hakkas liikuma. Kahjuks aga oli tal rinnatisel selline verevalum , et kartin tõsiselt, lihtsalt saab veremürgituse, kärbsed ka ja saabki otsa... Uskumatu, aga ta jäi ellu! Püüdsin teda mitu korda kinni ja viskasin vette, et ta ennast kuivanud verest puhtaks peseks- ta sai minust aru ja aitas ennast ise. Masendus aga oli tema kaaslaseks, sest ta pole kunagi üksi olnud.Tänaseks on ta paranenud ja ka kurvameelsusest üle saanud, sest leidsin talle uued seltsilised , keda kasvatada ja passida. Vanamees- nagu me teda kutsume- oli tõeliselt üllatunud, et niisugused hakatised õuele tekkisid ja ei olnud üldse kuri nende vastu, sest need ju päris omast soost tegelased. Nii nad siis koos kooserdavadki nüüd mööda hoovi!

Ega Bobikust ka mööda ei saa, siin hoiab ta silma peal pisimal hoolealusel - dekoratiivhiirel.

Käsitöiselt võõras postitus, aga ometi on ka kõik see üks suur tegemine!

Kohtumiseni, varsti näeme!
avastaja posted @ 11:38 - Link - kommentaarid (4)