fantaasia viljad
mina
vanus: 24
elukoht: Keila
tähtkuju: lõvi
meeldib
päike muusika sõbrad
ei meeldi
ebaõiglus valetamine
minu sõbrad
virqu
Merka
kiku

Lemmikud

arhiiv
Viimased postitused
Märts 2009

Hetke lemmikud

Reading

Last Movie

Listening to

fantaasia viljad
mõtteid on paju, aga käsi jääb väheks.
03 Märts 2009
...kui täna juba andmiseks läks, siis teen veel ühe sissekande. Arvatavasti siis tuleb jälle pikk vahe sisse, nii et teen ette ära
nimelt lubasin ammu juba oma lõpuriideid demonstreerida. 30 jaanuar ametlikult sain oma kõrgharidust tõendava diplomi kätte. Eks sellistel puhkudel tuleb ikk kenasti riidesse panna ja puha. Mõtlesingi siis, et ei hakka uhket ballikleiti ostma, et siis see hiljem kappi tolmu koguma jätta. Otsustasin teha midagi lihtsat, mida ka hiljem pidulikel puhkudel selga sobiks panna.
kangas on pärit abhakanist. Korseti lõige on võetud ajakirjast Käsitöö november 2005. Seeliku lõige on nö pliiatsseelik ja pärineb 2006 aasta novembrikuu Burdast, omapoolseks muudatuseks oli see, et selles lõikes on ette nähtud seelikul lõhik ees küljel, aga mina tegin taha keskele voldi.
Boolero on heegeldatud mustast heegelniidist ( 400g, läks natuke üle ühe toki), heegelnõelaga suuruses 1,5, ääred tegin mustast hõbedaga põimitud heegelniidist, et jääks veidi pidulikum mulje.
ja muide oma elektrisinised kingad ostsin juba eelmine aasta ühest Tartu kaltsukast 40 krooniga ja kogu riiete valik sai tehtud kingade järgi

boolero lähemalt
muster

kõigele lisake, kinkis kallis õeke mulle imeilusad sinised pärlid, mis sobivad korsetiga ideaalselt kokku ja nendest pärlitest meisterdasin kee.


aga tegelikut olen ma ääretult suure tänu võlgu oma kallile õekesele, sest ilma temata poleks ma kõige sellega hakkama saanud. Mitu korda käisin mina temal ja tema minul külas. Mulle hirmsasti meeldib õmmelda, kuid ma järjekordselt avastasin, et see ei tule mul kõige paremini välja - õnneks on mul oma päästeingel .
ja selle postituse lõpuks siis üks ametlik pilt kah pärast lõpuaktust koos rõõmsate sugulastegatänan tähelepanu eest
affenakalake posted @ 21:27 - Link - kommentaarid (7)017892 visits