Lariata's handmade
Lariata's handmade
Handmade are coming here, enamasti helmed ja heegeldamised :)
21 August 2010
Jätsin ehete valmistamine kõrvale ja pühendusin heegeldamisele. Vajan väikest pausi selleks et koguda mõtted ja mõelda midagi välja nende 30 ümmarguste roheliste helmestega. Tellija soovib saada kaelakeed, aga 30 pisikest helmest - neid on ju nii vähe.. mõtlen.. vaheldumiseks heegeldan..

Nii tore on heegeldada mõtlematult, ilma, et peaksin skeemi järgida. Lihtsalt niit jookseb ja sõrmede vahel lood vaid õhksilmused ja ühekordsed sambad. Muud midagi. Kui valmismotiivid laduda üksteise peale, siis näeb see tornike nagu pitsiliste pannkookide virnSkeem on lihtne ja täitsa saadaval mu lemmiklehel: --MyPicot.com--Alguses mõtlesin, et ühendan motiivid omavahel kokku ja saan.. mm.. mis nendest saada võib? Suur ilus linik? Või hoopis padjakate? Ei tea.. Need motiivid on ka niisama ilusad. Kaks motiivi panin moosipurkide kaante ümber ja kinkisin oma endise ämmale. Purkides on mustsõstra toormoos. Loodan, see on hea maius vanale inimesele. Paele mehelt lahkuminekut jäime me sõpradeks.

Aga motiive on veel palju alles (need paljunevad ka, ei tea kuidas). Neid võib kasuatada näiteks nagu tassialused:või hoopis tassipealsed:Kui te panite tähele, see on juba teise mustriga heegeldatud motiiv. Võtsin ajakirjade virnast ühe välja, avasin juhuslikul leheküljel ja heegeldasin esimese kätte saadud skeemi järgi. Neid motiive on ka juba mitu tükki heegeldatud.Kui nüüd detailidest, siis esimene tassialus on umbes 13 cm suurune ja teine on 10 cm. Heegeldatud peenest 100% puuvillasest niidist. Valge niit on mul nüüd otsas ja kaalun võimalust alustada värviliste tassialuste heegeldamist.
Lariata posted @ 13:06 - Link - kommentaarid (9)
262014 visitors