Lariata's handmade
Lariata's handmade
Handmade are coming here, enamasti helmed ja heegeldamised :)
07 August 2009
Varsti on suvi otsas ja tekkis vajadus kingituste järele. Naabritele, kes sõidavad talveks linna; õpetajatele, kes annavad meile oma teadmisi; vanaemale, kellel on varsti sünnipäev.. ja pisut müügiks ka =)

Sellised need on, lihtsad ja armsad järjehoidjad:


klassikaline kuldne ja punane:


Hiljuti vaatasin disainajakirjad, kuidas sisustatakse raamatukogud ja kabinetid. Tavaliselt raamatud paigutatakse riiulitele vastavalt teemadele: lastekirjandus, õppekirjandus, kriminullid jne. Kui raamatuid on väga-väga palju, siis neid seatakse autorite järgi. Mida pakkusid disainerid? Ihhihiii

Üks variant oli paigutada raamatud kasvu järgi! Ühele riiulile pikemad raamatud, teisele lühemad ja kolmandale - kõige väiksemad. Kui aga riiul on pikk, nt terve seina ulatuses, siis riiuli alguses on kõige pikemad raamatud ja riiuli teise otsa jõudes on lühikesed raamatud.

Veel üks naljakas variant - panna raamatud riiulitele vastavalt värvile! Ühele riiulile kõik kollased raamatud, teisele kõik sinised, Näiteks mul on siin riiul roheliste raamatutega. Et effekt oleks täiuslik, lisasin rohelise järjehoidja:


Põnev! Mida kõike veel saab katsetada!
Lariata posted @ 08:44 - Link - kommentaarid (9)
290674 visitors