Lariata's handmade
Lariata's handmade
Handmade are coming here, enamasti helmed ja heegeldamised :)
10 Juuli 2012
Pole ammu siia midagi kirjutanud. Mul on kõik endiselt - arvutitöö ja märkmikute pildistamine. Siis veel nagu iga naiselgi on lastega tegelemine, aiatööd ja muud tegevused. Möödunud nädal oli nii vihmane, et tekkis vajadus päikese järgi. Ma ostsin endale erksavärvilisi akvarellipliiatseid - ei tea miks just joonistamistuju tekkis, koolis olen alati "kolmesid" saanud ja needki pigem suurest haledusest, mitte kunsti pärast.

Akvarellipliaatsid (Derwent) on igati toredad, saab joonistada nii kuivalt kui ka märjalt, tõmmates niiske pintsliga ettevaatlikult üle joonise, värvipigment lahustub ja muutub akvarelliks:Et katsetada uusi pliiatseid, otsustasin alustada millestki, mis püsib paigal, ei liigu ning ei tundu keeruline. Võtsin jasmiini ja oh, üllatus, sellel on ju valged õied! Kuidas need valge paberile joonistada? Aga käe soojendamiseks jätsin ta alles ning algus sai tehtud:Mu sõbrad ja pere toetasid mind ja tuttav kunstnik-sõbranna ütles, et kui tahan õpima joonistamist, siis tuleb iga päev midagi joonistada, kasvõi natuke, aga kindlasti iga päev. Nii et järgmiseks osutus pojeng:Mõned eskiisid olen joonistanud tindiga, aga need on nii kehvad, et siin ei julge näidata. Küll uusi pilte tuleb kunagi hiljem, kui õpin ilusamaid asju joonistada.

Näitan nüüd mõned lehed oma uutest märkmikutest. Üks on inspiratsiooni ja tulevaste projektide märkmik:Teises märkmikus on jooksvad tööd ja tellimused:Internetis olen veel näinud igasuguseid märkmikke:
* nädala kalender
* kuu kalender
* reisipäevik
* lemmikroogade vihik
* emotsioonide ja tunnete päevik
* lihtsalt päevik
* art book ehk joonistusmärkmik
* või selline akvarelliraamat
* joonistada saab ka vanades raamatutes
* kritseldamismärkmik
* tee seda, mis teeb sind õnnelikuks
Lariata posted @ 21:07 - Link - kommentaarid (2)
289670 visitors