Lariata's handmade
Lariata's handmade
Handmade are coming here, enamasti helmed ja heegeldamised :)
21 Aprill 2012
Aias on alustatud kevadtöödega - seemnete idandamine ja salatite-sibulate istutamine. Soojadelt maadelt on haned ja toonekured tagasi.Käsitööst rääkides, on meil tehtud mõned nahkkaantega märkmikud:Tellimustööna sai tehtud pulmapäeva päevik-album:..kuhu on võimalik kirjutada, joonistada ja lisada pilte. Järgmisel fotol on näha, et lehele kenasti mahub pilt tavasuuruses 10x15 cm ning jääb veel vaba ruumi väikse kirje lisamiseks:Osa märkmikke on rändanud mööda laia maailma nende uute kodusse, siin on pakkimise protsess:Osa märkmikke on veel uue omaniku ootel:Vahepeal ma uuendasin oma kodulehe --www.ArtStitch.eu-- ning sättisin meie väikese e-poe.

Siit tuleb väike reklaam, aga ma ei saa sellist asja jagamata jätta. Mulle väga meeldis --Ecwid--, selle lihtsus, käepärasus ja mugavus. See on ressurss, mis sobib kõikidele, kes soovivad avada oma e-poe. E-poe saab integreerida oma isiklikule kodulehele ja isegi Facebooki, Wordpress ja Blogspot keskkonda. Seda saab integreerida nii tervikuna, kui ka ühe toote kaupa. Väike poodi pidamine ehk kuni 100 toodet sisestamine on tasuta. Tooteid saab jaotada kategooriatesse ja seejärel vajadusel veelkord alamkategoriatesse. Müüja saab ise sättida endale sobivaid maksevõimalusi, osa neist on nt pangaülekanne, WebMoney, Western Union, PayPal ja palju muud. Ostja jaoks on mugav ostuprotsess, mis koosneb 3 sammust: toode lisamine ostukorvi, oma aadressi sisestamine ja seejärel maksmine.
Kui sellest jääb väheks, siis on võimalik 17 USD eest suurendada oma poodi kuni 20 tuhat toodet ja saada lisavõimalusi, seda võib nimetada juba piiramatuks mahuks =)
Lariata posted @ 19:02 - Link - kommentaarid (4)
289672 visitors