Lariata's handmade
Lariata's handmade
Handmade are coming here, enamasti helmed ja heegeldamised :)
16 Jaanuar 2012
Eile soovisin pildistada oma uue märkmiku, kuid juhtus õnnetus - mu armas ja hea sõber nimega Canon (PowerShot S3 IS), kes oli tervelt 5 aastat mu truu sõber, enam ei saa teha pilte. Midagi läks katki ja kaamera ei lülitu enam sisse.

Vaatasin poest midagi asemele ja leidsin need kaks:

1. Canon PowerShot SX130 IS - digitaalne kaamera


vs

2. Canon EOS 1000D - peegelkaamera


Mõlemad mulle väga meeldivad. Esimesel fotokal on väaaaga hea hinna ja kvaliteedi suhe. Kuid teine on ju peegelkaamera! see ei ole seebikas. See on uhke ja hea. Uhkus ja headus maksab 2.5 korda rohkem kui lihtsus ja praktilisus.

Mõtlesin tükk aega. Siis otsustasin, et ma ei kavatse olla proff-fotograaf, kes teenib raha ilusate pulmafotodega või tehes portreeseeriaid oma stuudios. Mul on vaja teha vaid makrofotosid oma käsitööst ja vahel pilte oma perekonnast ja ümbrusest. Nii et valisin endale PowerShot ja jätsin peegelkaamera oma unistustesse.

Niikaua aga laenasin lihtsa digitaalse fotokaamera (Olympus fe 4000) ema käest ja pildistasin märkmiku.See on taaskasutuse projekt. Kaaned on õmmeldud taaskasutatud denim kangast. Sees 120 lehte (240 lehekülge) taaskasutusse võetud paberist - need on valged, kreemikad, joontega lehed, vanad kaardid, leheküljed kalendrist.Suurus 11 x 15.5 cm. Paberplokid õmmeldud tugeva pruuni värvi niidiga.Märkmikus on ruumi nii kirjutamiseks kui ka joonistamiseks.


UPD (17.01.2012): fotokas on taas elus! ta vist tegi nalja )
ja teine on ka juba ostetud.. igal juhul kaks on parem kui 1
Lariata posted @ 17:36 - Link - kommentaarid (10)
289672 visitors