Lariata's handmade
Lariata's handmade
Handmade are coming here, enamasti helmed ja heegeldamised :)
25 Veebruar 2010
Vaatamata sügavale lumele ja alla nulli näitavale kraadiklaasile paistab soe päike, mis rõõmustab meelt tulevase kevadega. Silmad on väsinud igapäevasest hallist, valgest ja mustast. Teeks maailma värvilisemaks! Olen internetis näinud erinevad heegeldatud ehteid. Mõtlesin, et see üsna huvitav lähenemine Siis astusin kord toredasse ja väga positiivse poodi --TomBjörnDesign-- ja oligi kõik korraga otsustatud. Leitud heegelniit, puust pärlid ja isegi terve vaba päev keset nädalaKõrvarõngad said 5.5 cm pikad ja heegeldatud pärli läbimõõt on 22 mm. Kasutasin 100% puuvillast heegelniiti ja pronksist metallosad.Loodan, et heegeldatud ehteid tuleb veel )
Lariata posted @ 08:06 - Link - kommentaarid (17)
23 Veebruar 2010
Nädalavahetusel punusin järjehoidjad. Nüüd tuleb hulk pilte

Merevaigu värvi:


Rohelise liithelmega:


Valentiini päev on möödas, aga süda on ju alati armastust täis:


Vallatu punakas-oranž:


Ja hele-sinine meenutab suve ja merd:
Lariata posted @ 09:16 - Link - kommentaarid (5)
22 Veebruar 2010
Olen mega õnneseen! Mul vedas saada nii lahedad pildid metskitsedest! Vaatamata sügavale lumele, nad tulid üks päev meile õue:


Nad olid väga näljased ja ei teinudki meist üldse väljagi, kes siinpool akent hüplesid ja karjusid.


Nad sõid meie õuna- ja kirsipuude oksad. Muidugi, see ei ole üldse hea, aga mis sa teed, kui selline näljane loom sulle aknast sisse vaatab:


Üldiselt metsnikud peaksid metsloomadele toitu andma, et nad ei roniks aedadesse. Meie rahvuspargis on keelatud metsloomadele toitu andmine, et metsloomad ei muutuks kodusteks.
Lariata posted @ 13:15 - Link - kommentaarid (5)
16 Veebruar 2010
Üks õhtu olime õdega stuudios ja ootasime klienti, kes oli väga hilinemas. Et aega asjatult mite raisata mina tikkisin sildile õde nimi, äkki läheb tal vaja. Üldiselt Annale meeldib õmmelda sildid oma nimega oma mantlite-kasukate-pintsakute voodrile. Õde aga samal ajal vaikselt nokitses ruumi teises nurgas. Ja nii tuli ilmale üks armas sülearvuti kotike:

Lariata posted @ 13:00 - Link - kommentaarid (11)
08 Veebruar 2010
Tellimustööna mul on valmis peapaelad. Mõlemad lähevad ühele väiksele printsessile, kes on alles 10-kuune. Üks paelatest on roheline kollase äärega


Üks väike liblikas istus paelale (liblika skeemi võtsin ajakirjast "Minu Käsitööd", ei mäleta, mis number see oli)


Teine peapael on aga sinine valge äärega


Kaks armast roosi on kaunistuseks.


Peapaelad on 36 cm pikad ja 3 cm laiad, heegeldatud kinnised on ligi 27 cm pikad, heegelniit on 100% puuvill.
Lariata posted @ 12:39 - Link - kommentaarid (2)
02 Veebruar 2010
Päikeseigatsus. Suur igatsus eredalt sooja ja suviselt magusa päikese järele. Mul olid merevaigu varud. Mitte eriti suured, aga täiesti piisavalt, et valmistada pisikest päikest, mida saaks alati kaasas kanda. Tegin käevõru aluse, mille peale õmblesin need soojad päikesetükid:Kuid see pole kõik. Vaadake kinnist!
Olen uhke enda pärast, et sain sellega hakkama

Lariata posted @ 19:14 - Link - kommentaarid (9)
289864 visitors