Lariata's handmade
Lariata's handmade
Handmade are coming here, enamasti helmed ja heegeldamised :)
08 September 2011
Mul on üks väga rõõmus sündmus. Kuu aega tagasi mu lemmik helmekauplus BeadsDirect.co.uk kuulutas auhinnamängu. Reeglid olid väga lihtsad - tuli jagada oma blogis, twitteris või feisbuukis reklaamkampaaniat Summer Sale ja see andis võimaluse osaleda loosimises. Kirjutasin väikese reklaami oma inglisekeelses blogis - mõtlesin, et kes teab, äkki veab, auhinnad paistsid nii väga toredad =) Ja vedaski! Kuidas veel, ma pole unistanud sellisest auhinnast.

Sain komplekti tsehhi helmestega laia käevõru tegemiseks. Kui ma selle valmis saan, siis näitan.Siis oli karbis suur lillakas pinal ja sees ilusad tööriistadja vahva raamat huvitavate ideedega ja värviliste piltidegaKõige rohkem rõõmustasin uute tööristade pärast. Ma unistasin, et kui ma saan n-summa oma müüdud ehete eest, siis ostan endale sellise komplekti. Sest vanad tööriistad on juba kulunud ja oma lollusest proovisin lõiketangidega lõigata memory-traati. Need uued tööriistad on väga ilusad, nad on täpselt käe järgi, kerged ja kindlad ja muidugi naiselikult ilusa välimusega =)
Lariata posted @ 08:31 - Link - kommentaarid (11)
Lihtne kaelakee. Mul fantaasia nii vaene, et ei oska selele nimetuse leiutada.Kasutatud swarovski pärlid ja kristallid ning Toho seemnehelmed. Pikkus 48 cm.Kinnis on gold-filled, kullatud 24K kullaga.Punutud tehnikas right-angle weave kahe nõelaga.
Lariata posted @ 08:04 - Link - kommentaarid (3)
289762 visitors