Lariata's handmade
Lariata's handmade
Handmade are coming here, enamasti helmed ja heegeldamised :)
28 September 2010
Minu lemmik värvide kooslus: valge ja punane. Kui lisada juurde natuke kuldset sädelust, siis peomeel on loodud. Mis sest et hall on ilm ja tuuled kõigutavad puude latvad.. Need kõrvarõngad tekitavad hea enesetunne.Kasutasin mageveepärlid, klaasvahehelmest ja vermeil kullast kõrvarõngahaagid. Kogu pikkus 3.5 cm.
Vermeil kuld on sterlinghõbe 925, mis on kaetud 24K kullaga.Saadaval --DisainiMajas--
Lariata posted @ 19:19 - Link - kommentaarid (2)
19 September 2010
Jätkan eilse postituse mageveepärlite lainel. Esitlen kohe hulgi - 3 paari kõrvarõngaid.Kasutatud mageveepärlid 6 ja 8 mm, mille vahel on tsirkoonidega rondell. Kõrvarõnga metallosad on 925 hõbetraadist. Kõrvarõngaste pikkus on 3 cm.Kõrvarõngad on ühesugused, vahe on vaid tsirkoonide värvuses - sapfiirsinised, ametüstlillad ja peridootrohelised.Saadaval --DisainiMajas--

Homsest alates pean pühenduma arvutitööle, ees ootavad A4 suurused lehed tihedalt kirjutatu tekstiga.. igav.. puhas masinatöö ja igasugune looming puudub..
Lariata posted @ 19:04 - Link - kommentaarid (1)
18 September 2010
Väga lihtsad, lihtsalt klassikalised, klassikaliselt elegantsed hõbekõrvarõngad mageveepärliga:Mageveepärli suurus on 8 mm, kõrvarõngahaagid ja ehtenõelad 925 hõbetraadist. Kogu pikkus vaid 2 cm.Saadaval mu --Etsy poes--

Ostsin odavama traati ja õpin kõrvarõngahaagid kokku väänata. Loodan, et tulevikus suudan neid ise hõbetraadist valmistada..
Lariata posted @ 17:14 - Link - kommentaarid (6)
17 September 2010
Eile oli ilus sügisene ilm - läbi tihedate pilvede paistis kuldne päike, õrnalti tilgutas seenevihm ja kaks vikerkaart kaunistasid taevast.See roheline lapike kollase põllu sees on naabri Aivari peenrad. Ta istutab kartuleid ja kapsast, aga metssead ja jänesed käivad seal saaki maitsmas

Sügisandidest keetsime moosid. Olemas vaarika, mustika, õuna-pohla, sinise ploomi, musta ja punase sõstra ning kollase ploomi moosid. Vimane on siin ka pildil:Kas teie ka valmistute talveks ette?
Lariata posted @ 06:12 - Link - kommentaarid (2)
12 September 2010
Kui ma tellisin klaashelmed, siis pakist leidsin pisikese kingituse - paar antiikkuldset konnektorit. Niikui ema nägi neid, siis kohe tahtis saada endale kõrvarõngad. Tulemusega jäi ta väga rahuleJa väike kuulutus:

Mul on olemas hõbedast traat (sterling silver 925), paksus on 16 gauge, see tähendab 1.29 mm. Kokku on seda 3 feet, sentimeetritesse arvutatuna teeb see 91.44 cm. Ma pole ise seda mõõtnud, aga annan ausõna, et pole sellest keerdust millimeetritki ära lõiganud. Tellisin seda traati eksklikult, nii paksu mul tegelt pole vaja. Kes tegeleb traadi väänamisega ja soovib endale saada, kirjutage mulle: lariata[at]stitch.ee
UPD: müüdud
Lariata posted @ 10:21 - Link - kommentaarid (6)
10 September 2010
Uus oliivroheline käevõru - kasutasin tsehhi oliivrohelised klaashelmed ja Toho kuldsed seemnehelmed kahes suuruses.Käevõru näeb välja nagu oleksid mitu lehekest omavahel ühendatud. Laius on 4 cm ja pikkus 19 cm koos kinnitusega. Sobib käele, mille suurus on kuni 16.5 cm.Saadaval minu --Etsy-- poekeses.

Kodus leidsin veel samasugused ilusad tsehhi klaashelmed, ainult et sinist värvi. Kui lisada hõbedased seemnehelmed, siis tuleb veel üks käevõru.
Lariata posted @ 07:00 - Link - kommentaarid (8)
05 September 2010
Üks pisike iluasjake - raamatu järjehoidja:Tsehhi klaashelmed AB läikega, Toho seemnehelmed ja kullatud metallosad. Jäerjehoidja suurus on 8.5 cm ja helmes on 2 cm.Ostsin kohalikust poest lõnga --Bergere de France Ludic--. See mulle meeldis nii väga, 30% villa ja 70% akrüüli, mõnusalt pehme ja pisut karvane, bee˛ikas valge. Mulle meeldis ka see, et lõng on ebaühtlane, mõnest kohast on see peen ja mõnest kohast on see paksem. Heegeldasin kätised ja ei jäänud tulemusega rahul. Need paksenevad kohad näevad koledad välja. Arvan, et salli ja pulloveri puhul oleks sama kole lugu. Jätsin meelde, et kui lõünga osta, siis pigem ühtlast.. Võib olla pildistan need kätised, aga hiljem.
Lariata posted @ 09:00 - Link - kommentaarid (2)
289740 visitors