Lariata's handmade
Lariata's handmade
Handmade are coming here, enamasti helmed ja heegeldamised :)
28 Mai 2011
Taas raamatu järjehoidjate eri. Väikesed ja armsad.

Punased, peaaegu sarnased:
Rohelised, veelgi sarnasemad:
Fuksia-roosa kiiliga:


Helesinised öökulliga:


Kanarbikuvärvi öökulliga:

Lariata posted @ 20:00 - Link - kommentaarid (3)
26 Mai 2011
Selle --komplekti-- kohta on mul ilusad fotod nüüd olemas. Neid saatis Marina - mageveepärlitest kaelakee ja klipside uus omanik.Marina on elukutselt fotograaf ja temal on palju ilusaid pilte.
Blogspot | Flickr | LiveJournal | Facebook
Lariata posted @ 11:41 - Link - kommentaarid (1)
24 Mai 2011
Seekord raamatu järjehoidjate eri. Näitamist alustan kassidest - olen suur kasside fänn. See on kuldne raamatu järjehoidja kassiga ja punutud helmega kreemikatest klaaspärlitest:Hõbedane raamatu järjehoidja kassiga ja violtsete klaaspärlitega:Hõbedane raamatu järjehoidja roheliste helmestega:Kuldne järjehoidja ämblikuga ja kakaovärvi klaaspärlitega:Kasutatud hõbetatud/kullatud metallosad, klaashelmed ja -pärlid, seemnehelmed. Järjehoidja metallosa pikkus on 12 cm, punutud helme suurus on umbes 1.5 cm. Järjehoidjad otsivad uut kodu, kus on palju huvitavaid raamatuid =)

Rohkem pilte ja infot minu --DisainiMajas--
Lariata posted @ 20:08 - Link - kommentaarid (3)
21 Mai 2011
Lihtsad kõrvarõngad punutud helmegaKasutasin Toho seemnehelmeid - metallik hõbedased galvaniseeritud katega, nad ei kulu nii kiiresti nagu tsehhi metalliseeritud seemnehelmed.Kõrvarõngaste diameeter on 3 cm. Kõrvarõngahaagid hõbedast (925).
Saadaval --DisainiMajas--.
Lariata posted @ 07:40 - Link - kommentaarid (4)
16 Mai 2011
Sain mageveepärlite farmist pärleid juurde ja tegin ühe komplekti. Need on klipsid sinise tsirkoonrondelliga. Klipsid on hõbedast (proov 925). Kogu pikkus umbes 1.5 cm koos klipsiga.Järgmisel pildil on pikk mageveepärlitest kaelakee. Kee on väga, väga pikk, ligakaudu 160 cm. Selles on täpselt 189 pärli. Iga üheksas on eraldatud tsirkoonrondelliga. Pärlite vahel on seotud sõlmed. Nii pika kaelakee võib kanda mitut moodi: ühekordselt, kahekordselt või kolmekordselt ümber kaela.Mageveepärlid on megasuured, 8-9 mm, ilusa läikega kreemikas-valged, seotud naturaalsele siidniidile.Plaanis teha veel üks kaelakee, aga pisut teistmoodi..
Lariata posted @ 19:57 - Link - kommentaarid (8)
289762 visitors