Lariata's handmade
Lariata's handmade
Handmade are coming here, enamasti helmed ja heegeldamised :)
16 Juuni 2012
Tellimustööna valmistatud nahkkaantega märkmik oli saadetud otse sünnipäevalapsele. Raamatu järjehoidjale oli prinditud sünnipäeva soov koos soovijate nimedega:Niisugune kingitus see oli:


Lariata posted @ 10:02 - Link - kommentaarid (1)
13 Juuni 2012
Mu tütar sai nii suureks, et oskab nüüd ka ise käsitööd teha. Siin kohal pean nüüd kurbusega tõdema, kui nüüd endal tütar on teismeline, siis seda mina enam ei saa olla, kuigi tundsin end tänaseni sellises kuldses vanuses, nagu kõik õnnelikud ülikoolilapsed. Loodan siiski, et see oli vaid hetkeline kurbus. Ega aastate arv pole ju üldse tähtis, hing ju püsib alati noorena =)

Inspiratsiooniks oli see käekott:ja valmis sai selline:Kõik "koostisosad" said ostetud mugavalt internet-poest --kl24.ee-- puuvillane heegelniit sinist värvi, nahast sang puitrõngastega, magnet-kinniti, satiinpael. Kott on heegeldatud heegelnõelaga 1.75 mm. Koti suurus 25 x 35 x 4 cm.

Ja teine on heegeldatud linik roosa värvi:Puuvillane heegelniit, heegelnõela suurus 1.75 mm, muster ajakirjast "Minu Käsitööd" 10/2008. Liniku suurus on 34 cm.
Lariata posted @ 19:48 - Link - kommentaarid (2)
11 Juuni 2012
Väike taskusuurune märkmik nahkkaantega ja taaskasutatud paberiga:Sees jooneline paber vanast kalendermärkmikust, kokku 90 lehte ehk 180 lehekülge, suurus 6x9 cm.Teine märkmik on suurem, A6 ehk 10x16 cm, samuti nahkkaantega:Sees jooneline paber ja mõned lehed vanast teede atlasest, kokku 192 lehte ehk 384 lehekülge:


Lariata posted @ 20:56 - Link - kommentaarid (5)
04 Juuni 2012
Mul on näidata seekord lihtsad tööd, mis on head igapäevaseks kasutamiseks, lihtsa maainimese väljanägemisega ning mis on tehtud taaskasutatud materjalidest.

Tellimustööna on tehtud raamatu nahkkaaned:Kaaned sobivad raamatutele, mille kõrgus on kuni 24 cm, laius reguleeritav.Teine tellimus - erinevad teksamärkmikud, mis olid tehtud heategevuse eesmärgil:Sees erinevat sorti paberid - jooneline, ruuduline, valge, värviline, leheküljed vanast kalendrist ja teede atlasest; lehe keeramisel on iga kord paberite erinev kombinatsioon.Ja lisaks on veel tore uudis, meil elab nüüd 4-aastane saksa lambakoer, kellest loobus üks pere. Shera on juba harjunud uue koduga ja tunneb end hästi:Kass arvab, et see ei ole üldse naljakas:Aga mõlemad loomad teavad, et nad pole üksteisele vaenlased ja neid mõlemaid vajatakse.
Lariata posted @ 08:17 - Link - kommentaarid (4)
289762 visitors