Lariata's handmade
Lariata's handmade
Handmade are coming here, enamasti helmed ja heegeldamised :)
30 Juuli 2011
Praegu on see vist moes - pitsilised kõrvarõngad. Need on nii omapärased ja naiselikud. Inspiratsiooniks üks pilt:

1. EderaJewelry 2. roomofyorown 3. whiteowl 4. StitchFromTheHeart

Ma neid vaatasin ja vaatasin, siis läksin pitsi otsima oma varudest. Lõikasin motiivid välja. Läbipaistva tekstiil-liimiga töötlesin pitsi pahempoole ja ääred, lasin kuivada. Seejärel lisasin detaile ja kõrvarõngad valmis. Esimesed on kullatud ketiga ja väikeste mageveepärlitega:Teised lühemad, 6.5 cm, messingist kõrvarõngahaak on käsitsi painutatud ja kaunistatud mageveepärliga:Ja veelgi väiksemad, 5 cm, messingist detailid ja mageveepärlid:Ma veel tahan katsuda värvida pitsi tee või kohviga, vaatan, mis tulemuseks saab.
Lariata posted @ 11:20 - Link - kommentaarid (6)
21 Juuli 2011
Arvutitöö vahelduseks, puhkepausil.. tegelikult ei olnud midagi selga, ups, kõrva panna oma uue lilla pluusiga koos. Tegin ühed, meeldisid, siis teised kohe ka. Igaks juhuks.Minimalistlikud, modernsed, lihtsad.Hõbedast (925) kõrvarõngahaak, swarovski kristallid ja tillukesed seemnehelmed.
Pikkus 4 cm.
Lariata posted @ 20:56 - Link - kommentaarid (7)
03 Juuli 2011
Leidsin taas need harva leiduvad tsehhi klaashelmeid, mis on lihvitud, pisut ovaalse kujuga ning helme otstes on metallik läige. Neid toodetakse Tšehhis Preciosa Ornela tehases. Miski pärast nimetatakse neid antiikseteks ja vintaaž helmesteks. Need helmed sobivad suurepäraselt kõrvarõngastesse, mida põimisin juba varem:Tegin veel mõned komplektid, nii et isegi algaja, kellel pole helmestega mängimise kogemust, saab ise teha omale armsad kõrvarõngad. Komplektis on kõik vajalik ühe paari kõrvarõngaste tegemiseks: ilusad tsehhi klaashelmed, kvaliteetsed jaapani seemnehelmed, konnektorid, gold-filled kõrvarõngahaagid ja niit. Läheb vaja vaid käärid, helmenõel ja tangid.Komplektiga kaasas on minu kirjutatud ja kujundatud juhend värviliste skeemidega ja samm-sammult õpetusega. Esialgu on õpetus saadaval ainult inglise keeles.
Lariata posted @ 09:02 - Link - kommentaarid (3)
289762 visitors