Lariata's handmade
Lariata's handmade
Handmade are coming here, enamasti helmed ja heegeldamised :)
31 Jaanuar 2010
Kes veel ei oska teha pärlimummu?
Õpetus on nüüd ilmunud! Täiesti eestikeelne!
Ning ilusate värviliste piltidega
Vaata --Pisarake blogis--
Lariata posted @ 20:10 - Link - kommentaarid (1)
15 Jaanuar 2010
Taas üks käevõru, tehtud sama skeemi järgi, nagu see --kuldse pärlitega käevõru--Materjalid on ka samad: rohelised Swarovski bikoonid, Swarovski pärlid ja Toho seemnehelmed. Kinnis on hõbe 925.Laius 2 cm, pikkus 17 cm + 4 cm pikenduskett.
Lariata posted @ 18:07 - Link - kommentaarid (7)
07 Jaanuar 2010
Olen täna veel ühe postitusega. Lõpetasin ühe huvitava käevõru, mille nimetuseks on Juveeli sild Eks ta ongi selline, pisut kaares ja särtsu täis:


Tänu oma kujule embab ta väga hellalt oma perenaise kätt:


Ja kolmas pilt ka:


Osalesid: Toho seemnehelmed, tsehhi lihvitud klaashelmed. Sobib käele ümbermõõduga al. 16 cm + 5 cm pikenduskett. Laius on 2 cm. Kinnituseks karabiinhaak.
Lariata posted @ 20:37 - Link - kommentaarid (16)
On üks tore veebileht, kus saab müüa oma käsitööd. See on --Etsy.com--. Olen European Street Team liige, kus on meid ligi 300+ inimest. Eelmise aasta novembris-detsembris oleme mänginud ühe toreda kingituste vahetuse mängu - Secret Santa. Idee põhines sellel, et igaüks valmistab kingituse ja ise saab ka. Selleks, et asi toimiks täitsime igavesti pika ankeetküsimustiku. --Mitsy-- oli tõesti tubli organiseerija, kes sobitas kõik ankeedid omavahel kokku.


Selle tulemusena pidin valmistama kingituse Norras elavale naisele, kellel on allergia parfüümide ja loomade vastu, kes midagi ei kollektsioneeri, kuid ta väga armastab lugeda ja kogu aeg veedab lastega. See oli minu esimene vahetusprojekt. Pabistasin, et kas ikka suutsin valmistada Nicolile jõulurõõmu oma kingitusega ja kas see ikka sobis temale.
Nüüd sain --tagasiside--, et minu eesmärk sai täidetud ning mina olin hea Secret Santa

Aga ma ise sain kingituseks toreda lampwork haldjaga kaelaehe, mis saabus otse Türgist --Kristinalt--:


See oli väga lahe ja tore mäng =)
Lariata posted @ 11:38 - Link - kommentaarid (4)
03 Jaanuar 2010
Vahepeal sai mul heegeldatud üks kaunis piimavärvi sall:


Väga pehme ja mõnus. Ligi 140 cm pikk ja 17 cm lai. Kulus 250 g lõnga, 60% villa ja 40% akrüüli. Masinas pestav õrna pesuga või käsitsi (vastavalt lõngale), kuivatada laotatult.


Nimetatud sall on juba leidnud endale õnneliku perenaise.
Aga ma võin heegeldada veel salle =)
Lariata posted @ 15:27 - Link - kommentaarid (6)
Jõulude sain ootamatult kingituse - reis Egiptusesse. See oli ootamatu kingitus minu õdelt ja tema mehelt, kus 2 päeva jooksul pidin lõpetama kõik projektid-tellimused, pakkima tsumodaani ja õigeaegselt jõudma lennujaama. Kas usute, et seal kuuma päikese all elavad täiesti ehedad päkapikud?


Soovin teile kaunit Uut Aastat! Kõikide soovide täitumist, lõpmatult palju kreatiivseid ideid ja palju vaba aega, et kõik lahedad ideed ellu viia

Lariata posted @ 15:18 - Link - kommentaarid (1)
289762 visitors