Lariata's handmade
Lariata's handmade
Handmade are coming here, enamasti helmed ja heegeldamised :)
29 Detsember 2011
Heegeldatud südamlikud tassialused, lõngaks on bambuse viskoos, ääred on valgest puuvillast. Mõnusalt pehmed. Suurus 10 cm.Komplektis 4 tk.Ilusat, edukat, ideederohket, õnneliku tulevat aastat kõigile mu blogi lugejatele ning ka juhtumisi siia sattunud inimestele! Kohtume järgmisel aastal
Lariata posted @ 11:54 - Link - kommentaarid (6)
23 Detsember 2011
Näitan midagi ebatavalist, sellel asjal ei ole midagi ühist meie talve ega külma ilmaga. Esmapilgul tundub, et see on tavaline heegeldatud lilleke pika paeltega:isegi kaks, ja need pole prossid, juukseklambrid ega kaelakeed:vaid hoopis suvised jalakaunistused!Tehtud vastavalt tellija soovile, ma pole selliseid asju kunagi varem näinud ega poleks kunagi midagi säärast välja mõelnud
Natuke spetsiifikat: sinised lilled on 7.5 cm suurused, kaunistatud keskelt Lucite akrüüllillega ja väikese särava helmega. Paelad on umbes 65 cm pikad, neid saab vabalt keerata 2 korda ümber sääre ja sõlmida kokku. Paela otstes on sinised ümarad helmed.

Ei tea, mis nimi sobiks sellisele jalakaunistusele. Otsisin netist ja leidsin, et inglise keeles oleksid need barefoot sandals või nude shoes. Paljajalu sandaletid? =)
Lariata posted @ 19:50 - Link - kommentaarid (5)
21 Detsember 2011
Nõukogude ajal oli müügil selline hea kook nimega "Kartul" ehk "Картошка" ) Mulle see maitses väga. Eile leidsin internetist --retsepti-- (vene k.) ja kohe tekkis küpsetamisisu.Mõru šokolaadi asendasin piimašokolaadiga, sest mu poja ei tohi kakaotooteid eriti maiustada. Kookides on palju mandleid, võikreemi ja šokolaadi. Kokku tuli välja 13 kooki ja maitsesid veelgi parem kui lapsepõlve omad.
Lariata posted @ 10:49 - Link - kommentaarid (3)
16 Detsember 2011
Kübaranõelad või salli prossid. Ma õmblesin tsehhi klaaspärlid prossi toorikule, lisades pisikesi hõbedaseid seemnehelmeid. Minu lemmik violetne:Sinine ka:Ja siin pildil on prosside kimp:


Lariata posted @ 10:04 - Link - kommentaarid (3)
07 Detsember 2011
Sain hiljuti ilusa jõulukaardi, mille saatis mulle --Jekaterina--. See on maalitud akvarelliga. Mulle nii väga meeldivad ilusad pildid ja maalid, ma või tundide kaupa vaadata neid ja imetleda, et küll mõnedel inimestel on kunstikäed ja nad oskavad ilu paberi peale jäädvustada!


Lariata posted @ 09:24 - Link - kommentaarid (2)
06 Detsember 2011
Valmistan kingitusi, igasse kingitusse lisan mõned sellised heegeldatud ja tärgeldatud lumehelbed.Kes tahab skeemi, see on minu --Ravelry-s-- üleval.

Muidu läheb väga töiselt, tahan lõpetada kõik jooksvad projektid käesoleval aastal, et alustada uut puhtalt lehelt =)
Lariata posted @ 11:26 - Link - kommentaarid (2)
289762 visitors