Lariata's handmade
Lariata's handmade
Handmade are coming here, enamasti helmed ja heegeldamised :)
16 Detsember 2010
Käisin vahepeal Valgamaal, mu lapsepõlve linnas, kus pole olnud viimased 13 aastat. Kuidas see muutunud on! Linn muutus ilusamaks ja samas kohati jäi tundmatuks. Ma poleks oodanud, et hakkan tundma ennast võõrana võõraste seas. See tegi mind pisut kurvaks. Nagu öeldakse, pole mõtet oodata, et vana armastus sütib taas põlema. Kui läinud, siis igaveseks.

Sõitsin pea terve Eesti läbi, põhjast lõuna ja tagasi, olen kindel, et maailmas pole kusagil nii ilusat loodust nagu meil Eestis. See lumine vaade oli võrratult kaunis nii põldude vahel kui ka metsas.Kui tagasi koju jõudsin kohe tegin kaelakee:Kasutasin hematiitmustad ja hõbedased helmed, nagu oleksid külmunud lilled härmatanud:Komplekt tervikuna:


Ilusat jõuluootust!
Lariata posted @ 20:40 - Link - kommentaarid (10)
03 Detsember 2010
Tagasihoidlik raamatu järjehoidjate eri! Eelkõige kaks jõuluteemalist raamatu järjehoidjat - üks on lumehelbega:teine jõulusokiga:Minu lemmik on piimašokolaadi värvi klaaspärlitega ja ämblikuga:ning viimane on kauni metshaldjaga:Mõned raamatu järjehoidjad on isegi kahes eksemplaris ja saadaval mu --DisainiMajas--. Kes oskab vene keelt ja tahab ise nokitseda, siis punutud pärli õpetus on saadaval --businka-lisa blogis--.
Lariata posted @ 20:29 - Link - kommentaarid (3)
289762 visitors