Lariata's handmade
Lariata's handmade
Handmade are coming here, enamasti helmed ja heegeldamised :)
23 August 2011
Ilmad muutuvad jahedamaks, vahel on tahtmist visata õlale midagi sooja, nt salli. Mulle meeldib kui sall on eest prossiga kinni, siis on käed vabad ja sall ei tipu õlast kukkuma. Tegin endale mageveepärlitest prossi, õigemini vist kübaranõela:või kaks:Kui seda sallil kasutada, siis võib ju nimetada sallinõelaks?
Siis sattusin hoogu. Järgmine pross on roosa ja valgetest klaaspärlitest:ja tumedam roosasegust klaaspärlitest:Mõtlesin, et need prossid võivad olla vägagi kenad kingitused mis tahes sündmusele, kas või Jõuludeks emale-õele. Olen iga aasta augustist alates jõulukingitustele mõelnud, siis on piisavalt aega valmistada midagi head ja praktilist igale lähedasele.

Ühe prossi igat värvi panin ka müüki oma Disainimajja.
Lariata posted @ 20:30 - Link - kommentaarid (6)
09 August 2011
Osalesin kiires loosimises Andrew Thornton blogis, võitjaks oli inimene, kes jätab kuuenda kommentaari, ja mina olingi see õnnelik 6! Sain väga ilusa ja originaalse käevõru, mille autor on Jill MacKay.Käevõru on väga eriline, see koosneb kuuest omavahel ühendatud bezelist. Bezeli põhjas on ilus must-valge graveering. Disaineri mõteks oli, et omanik saab ise oma maitse järgi kaunistada käevõru, lisades bezeli sisse värviline fimo või ilusad helmed. Mulle aga meeldib see must-valge disain ning jätsin käevõru nii nagu on. Bezeli sisse valasin läbipaistva glazuuri, mis annab klaasi efekti.Olen väga rõõmus saadud kingituse üle =)
Soovin kõikidele palju õnne naeratusi!
Lariata posted @ 07:19 - Link - kommentaarid (7)
289762 visitors