Lariata's handmade
Lariata's handmade
Handmade are coming here, enamasti helmed ja heegeldamised :)
19 Aprill 2011
Tegin veel paar sõrmust, seekord ei ole pastelsetes värvides, vaid erksad ja pilkupüüdvad. Üks sõrmus on granaatpunast värvi:Kasutatud jaapani seemnehelmed 11/o ja swarovski kristallid.Teine sõrmus on smaragdroheline:Suurus 16.5 - 17.Vahepeal ostsin --Amazon'ilt-- ühe võimatult kaunite piltidega raamatu:Raamatut kirjutas tuntud USA ehtekunstnik --Sherry Serafini--, kes tegeleb ehete disainiga 1997 aastast. Selles raamatus on esitatud ligi 25 erinevat õpetust ehete disainimisest lihtsatest kuni keerukateni. Arvan, et see on väärt täiendus minu helmekirjanduse raamatukogus.
Lariata posted @ 20:58 - Link - kommentaarid (7)
12 Aprill 2011
Meil käisid põdrad üle aia Isane pani ruttu plehku, emane aga ootas väikest poega..kes tagant kõndisLariata posted @ 20:27 - Link - kommentaarid (3)
11 Aprill 2011
Tuli mõte proovida ära üks idee: mis saab, kui teen helmestest kaks ühesugust kolmnurga ja ühendan neid ühest küljest? Selline asjake tuli välja:Kahe kolmnurka ühendades sain rombi, kuid see ei olnud lapik. Ühenduskohta õmblesin kristalli ja kolmnurkade nurgad ühendasin sõrmuseks.Pisut suurem ja teist värvi sõrmus:Mulle meeldib, et helmestest sõrmus ei pigista sõrme, on üsna paindlik ja võtab sõrme kuju, isegi, kui käed on õhtuks paistes ja väsinud.
Kasutasin Toho värvilised seemnehelmed ja Delica suurusega 11/o ning Swarovski kristallikesed.Lariata posted @ 17:09 - Link - kommentaarid (14)
289787 visitors